Як скачати книги на iPad

admin Різні статті

Як скачати книгу на iPadНедосвідчені користувачі iPad часто стикаються з низкою труднощів під час експлуатації цього новомодного гаджета. Наш сайт it-tehnolog.com допоможе Вам і розповість, як скачати книги на iPad.

Як ви встигли відчути, iPad зручний не тільки для спілкування в інтернеті, перегляду відео, але і для читання, адже колекція улюблених книг може бути завжди під рукою. Завантажити книги на iPad можна за допомогою ПК або за допомогою прямого завантаження в iBooks або альтернативних програмах.

Як скачати книги на iPad за допомогою ПК

При наявності комп'ютера можна скористатися дуже простим способом для скачування через програму iTunes, яка дозволяє додавати книги на будь-якій мові.

Для цього потрібно зберегти цікаву для вас книгу на комп'ютері. Принципово важливо, щоб чтиво було у форматі epub ( тільки з цим форматом працює iPad ). Тепер підключаємо iPad до комп'ютера, шукаємо в лівому кутку iTunes пункт «Книги», де відобразяться перекинуті в програму файли. Ставимо галочку напроти пункту «Синхронізувати книги». За необхідності, в налаштуваннях синхронізації можете задати синхронізацію книг, PDF-файлів або того й іншого. Коли процес синхронізації успішно завершиться, чтиво відобразиться в iBooks на вашому планшеті ( iBooks викачуємо з App Store в iPad ). Відкривайте книгу і приступайте до читання.

Пряме завантаження книг в iBooks

Нерідко виникає необхідність скачати книгу з інтернету без використання комп'ютера. Насправді це також можливо. Для цього вам необхідно зайти на сайт, який містить прямі посилання на книги в форматі epub. Наприклад, можна скористатися такими популярними книжковими сховищами, як epubbuks.ru, reed.ru, lib.ru, flibusta.net та іншими. Шукаємо на сайті цікаву книгу, вибираємо потрібний формат і тиснемо кнопку « Скачати». По завершенню завантаження з'явиться діалогове вікно, в ньому натискаємо кнопку «Відкрити в iBooks». Через декілька секунд ви можете приступити до читання.

Інші способи завантаження книг на iPad

Відзначимо, що iBooks - не єдина програма для читання книг на iPad. Якщо вам з якихось причин не подобається iBooks, можна скористатися альтернативними платними або безкоштовними варіантами. До їх числа віднесемо такі програми, як Stanza, Good Reader, Shortbook і багато інших. Найчастіше сторонній софт не підтримує бібліотеку iTunes, проте додавати книги можна, використовуючи пункт «Загальні файли». Для цього вибираємо в iTunes Програми → Загальні файли. Знаходимо цікаву для нас програму (наприклад, Stanza ) і перетягуємо книгу з папки. Як варіант, можна натиснути кнопку «Додати» і вибрати книгу з переліку. Крім того, більшість програм дозволяють завантажувати книги прямо з інтернету, як ми розглядали вище у випадку з iBooks.

Справжні рекомендації по завантаженню книжок стануть в нагоді не тільки користувачам iPad, але і власникам iPhone, оскільки в цих пристроях від компанії Apple не спостерігається істотної різниці в принципах роботи з книгами.

Вконтакте
Pinterest