Як скачати музику на iPhone

admin Різні статті

Як скачати музику на iPhoneЯк скачати музику на iPhone. Перш ніж ми познайомимося з процесом закачки музики на айфон, я хотів би трохи розповісти про принцип роботи медіаплеєра iTunes. Насправді він не тільки плеєр, до нього більше підходить назва - медіакомбайн, тому що крім відтворення музики, iTunes є зберігачем всіх медіафайлів призначених для iPhone, iPod або iPad.

Синхронізація, якщо говорити простою мовою, це копіювання вмісту iTunes (музика, відео, картинки, програми і т.д.) у Ваш яблучний пристрій, в нашому випадку це iPhone.

Особливість синхронізації в тому, що якщо Ви видаляєте файл з iTunes, то в процесі синхронізації цей же файл видаляється з iPhone. Для зручності користувача, перед початком виконання процесу, Ви можете відрегулювати які саме розділи необхідно синхронізувати, відзначивши їх галочками у відповідних вкладках.

Завантаження музики в iPhone

Давайте розглянемо синхронізацію на прикладі завантаження музики в iPhone, припустимо, ми вже завантажили свої музичні файли в iTunes і створили свою музичну бібліотеку, далі необхідно виконати наступні пункти інструкції:

  1. За допомогою USB-кабелю підключіть iPhone до комп'ютера
  2. Натискаємо на iPhone, що з'явився в розділі «Пристрої», лівої колонки iTunes
  3. У вікні поставте галочку «Обробляти музику і відео вручну» і виберіть вкладку «Музика» (якщо ж Ви хочете встановити гру, то слід вибрати вкладку «Програми»)
  4. Ставимо галочку «Синхронізувати музику»
  5. Натискаємо «Застосувати». Якщо в iPhone вже була якась музика, то наша медіатека її замінить.

Примітка: у момент завантаження музики на iPhone, не відключайте USB-кабель.

Ось і все про те як скачати музику на iPhone.

Вконтакте
Pinterest