Як скачати відео з Вконтакті

admin Різні статті

Як скачати відео з Вконтакті. Соціальна мережа В Контакте - це окремий світ в мережі інтернет. Щодня сотні користувачів вищезгаданої мережі обмінюються повідомленнями, а також викладають на своїх сторінках для загального перегляду мультимедіа файли, чимала частина яких - це відеоролики. Природно, у багатьох виникає бажання завантажити собі на комп'ютер одне з таких відео та переглянути його трохи пізніше в оффлайн режимі. Сьогодні ми будемо вчитися качати відео з «контакту», а допоможе нам в цьому чудова програма для завантаження відео з vkontakte - VKMisic.

Як скачати відео з Вконтакті

Не можу не повідомити, що на нашому сайті вже опублікований матеріал, присвячений VKMusic. Матеріал називається «Як скачати музику з контакту». Після прочитання цієї статті могло здатися, що VKMusic призначена виключно для скачування музики. Це не так.

Зламали сторінку Вконтакті

Незважаючи на досить музичну назву програми, вона є відмінним інструментом для завантаження відео з сайту вконтакте. Більш того, VKMusic дозволяє завантажувати ролики з таких знаменитих місць для розміщення відеофайлів, як youtube.com і rutube.ru. Втім, не про них мова, бо соціальна мережа «В контакті» за останні роки в своїх надрах зібрала таку кількість відео матеріалу, що позаздрити можуть всі.

Завантажити VKMusic можна з сайту розробника - http://vkmusic.citynov.ru/.

Як завантажити відео з контакту за допомогою VKMusic

Отже, розглянемо найпростішу ситуацію. В безцільному бродінню з соціальної мережі «Вконтакте» ви виявляєте чудовий відеоролик. А може бути навіть цілий фільм, який давно планували викачати, та було все ніколи.

Відкриваємо програму VKMusic. Заходимо в головне меню «Вконтакте» - «Відеозаписи друзів/груп»

Як скачати відео з Вконтакті

Відкриється невелике вікно, куди ми повинні вставити адресу сторінки в контакті, де знайшли те саме відео, яке збираємося скачати.

Як скачати відео з Вконтакті

Натискаємо кнопку «ОК». Якщо ви запускаєте програму VKMusic перший раз, то вашій увазі постане ще одне віконце, куди слід ввести дані для авторизації на сайті «Вконтакті». Це логін і пароль, під якими ви заходите на свою сторінку в соціальній мережі.

Як скачати відео з Вконтакті

Якщо ви впевнені в тому, що дані введені вірно, натискаємо на кнопку «Вхід». Програма звернеться до сайту «Вконтакте» і виведе в головному вікні список відео-файлів, завантажених на сторінці користувача, адресу якого ви не так давно вводили у вікно програми VKMusic

Так як я ввів свій власний адресу, то VKMusic продемонстрував список з одного відео. Більше я просто-напросто не встиг завантажити.

Виділимо мишкою цей фаил. І звернімо увагу на кнопки, що розташовані трохи нижче. Непоказна кнопка з ім'ям «Перегляд в браузері» відправить вас на сторінку «контакту», де розташоване це відео.

Як скачати відео з Вконтакті

Ця функція дозволяє ще раз переглянути відео і зайвий раз замислитися: а чи варто його скачувати?

Якщо сумнівів у цьому не залишилося, натискаємо кнопку «Додати до закачування» і чекаємо завантаження файлу.

Як скачати відео з Вконтакті

Як правило, фаил завантажуються в каталог «C:\My downloads». При бажанні завжди можна змінити місце для зберігання викачуваного відео. Для цього досить зайти в головне меню «Опції» - «Налаштування».

Як скачати відео з Вконтакті

І в новому вікні змінити шляхи для збереження відео, завантаженого з «контакту».

Як скачати відео з Вконтакті

На закінчення огляду не можна не розглянути можливість пошуку. Часто ми шукаємо відео, не знаючи його місцезнаходження. Більш того, нерідко й назву відеоролика ледь пам'ятаємо. Особливо це стосується іноземних музичних кліпів, де написати правильно ім'я улюбленої групи для багатьох - завдання непосильне.

Хочу вас заспокоїти, якщо ви не дружите з рідною мовою, а тим паче з англійською - не переживайте! На то вона і соціальна мережа, щоб об'єднувати людей. Знайте, десь на іншому кінці мережі «в контакті» знаходиться мільйон інших користувачів, які, так само як і ви пишуть з помилками і плутають букви в назві музичних груп і відео-роликів.

Як отримати голоси вконтакті

Завдяки такому явищу ми можемо в рядок пошуку впевненою рукою вводити шукане ім'я не уточнюючи: а чи правильно воно написано.

Пропоную знайти відео кліп німецької групи «Rammstein» на пісню «America». В пошукове поле програми VKMusic введемо текст «Rammstein America», далі натискаємо клавішу «Enter» на клавіатурі і спостерігаємо кілометровий список з піктограмою одного і того ж відеокліпу.

Як скачати відео з Вконтакті

А тепер спробуйте в цьому рядку написати «Рамштайн Америка» або «Рамштейн Америка». Натисніть «Enter» і ви побачите, що програма і в цьому випадку дасть вам можливість завантажити відеокліп.

Ось і все про те, як просто скачати відео з Вконтакті.

Вконтакте
Pinterest