Як скинути відео на iPhone

admin Різні статті

Як скинути відео на iPhoneЯк скинути відео на iPhone. iPhone - воістину багатофункціональний гаджет: він дозволяє не тільки дзвонити, але і користуватися різними додатками, сидіти в Інтернеті, робити фото, слухати музику, дивитися відео. От саме прослуховування музики і перегляд відео можуть викликати труднощі у недосвідчених користувачів, так як звичним способом - через Провідник - файли на цей смартфон не скопіюєш. Як скинути відео на iPhone ?

Як просто скинути відео на iPhone

Процес скидання відео на смартфон від Apple складається з двох етапів: конвертування відеофайлу в зрозумілий телефону формат і копіювання отриманого відео в пам'ять iPhone. Підтримувані пристроєм відеоформати ви можете знайти в описі основних характеристик вашої моделі iPhone. Також читайте статтю як скинути музику на iPhone.

Якщо ви не особливо добре розбираєтеся в кодеках і інших характеристиках відео, радимо встановити конвертер відео для iPhone, в якому присутні готові налаштування відео для різних моделей гаджетів. Ми розглянемо конвертацію відео на прикладі безкоштовної програми Any Video Converter. Щоб почати з нею працювати, скачайте інсталяційний файл з офіційного сайту (є версії для Windows і OS X) і встановіть, як будь-який інший додаток.

Конвертувати відео за допомогою програми Any Video Converter дуже просто. Додайте один або кілька відеофайлів у вікно додатка за допомогою кнопки Додати відео або просто перетягнувши файли з файлового менеджера.

Після цього у спадному списку в правому верхньому куті вікна виберіть вашу модель пристрою (до речі, додаток дозволяє конвертувати відео не тільки для iPhone, але і для iPad, iPod, Apple TV, смартфонів і планшетів Samsung Galaxy і багатьох інших пристроїв). Програма сама вибере потрібні налаштування відео в залежності від пристрою. Залишається лише натиснути на кнопку Перетворити! і чекати закінчення конвертації.

Як просто скинути відео на iPhone

Сконвертуване відео, потрібно перенести його на смартфон. Для перенесення файлів в пам'ять пристроїв від Apple використовується спеціальний додаток iTunes, яке вам доведеться завантажити з офіційного сайту Apple і встановити на свій комп'ютер. По закінченні установки запустіть iTunes.

У лівому верхньому куті програми виберіть розділ медіатеки Фільми. Щоб додати відеофайли в цей розділ, перетягніть їх в iTunes курсором миші з папки з відео або використовуйте розділ меню Файл, пункт Додати файл у медіатеку. Додане відео має з'явитися у відповідному розділі. Якщо цього не сталося, потрібно встановити QuickTime ( який також доступний для безкоштовного скачування на офіційному сайті Apple).

Підключіть ваш iPhone до комп'ютера. Він повинен з'явитися в розділі Пристрої. Перейдіть на вкладку Огляд і поставте галочки біля параметрів Синхронізувати лише відмічені пісні і відео і Обробляти музику і відео вручну. Потім перейдіть на вкладку Фільми, поставте галочку напроти пункту Синхронізувати фільми і відзначте галочками відео, яке ви хочете перенести на iPhone.

Після цього залишилося натиснути на кнопку Застосувати і чекати закінчення синхронізації. Не відключайте телефон, поки програма не повідомить вас про те, що можна це зробити! Після синхронізації відео має з'явитися в стандартному додатку iPhone для відтворення відеофайлів.

Точно таким же способом можна скидати на iPhone музику (природно, вибравши в медіатеці відповідний розділ) і завантажувати відео на інші гаджети Apple (головне - при конвертації відеофайлів вибрати зі списку потрібний пристрій, інакше відео не вийде скопіювати в пам'ять гаджета ).

Вконтакте
Pinterest