Як скинути відео з iPhone на комп'ютер?

admin Різні статті

Як скинути відео з iPhone на комп'ютер?Як скопіювати відео з iPhone на комп'ютер? У айфонах, починаючи з четвертого покоління встановлюється вбудована камера, яка дозволяє робити фотографії і знімати відео дуже хорошої якості. Користуватися нею надзвичайно зручно. Будь-яка цікава подія тепер не вислизне від вас тільки тому, що в вас не виявилося в несподіваний час і в несподіваному місці відеокамери. Тепер достатньо, щоб був iPhone.

Як скинути відео з iPhone на комп'ютер?

Деякі складнощі можуть виникнути, коли ви спробуєте скинути відзняте відео з iPhone на комп'ютер. І справа тут все в тому, що стандартні засоби операційної системи телефону з якогось незрозумілого задуму розробників не можуть зберігати відео з телефону на комп'ютер через USB-кабель.

Якщо для фотографій і відео невеликого розміру ще якось можна вийти з положення і відправити їх собі по електронній пошті, то з великими відеофайлами цього не вийде, оскільки спрацьовує обмеження на розмір переданих даних.

Як видалити музику з iPhone?

З даною проблемою не зіштовхуються користувачі iPhone, підданих операції джейлбрейка. Але як бути власникам незалоченних телефонів, у яких немає крайньої необхідності втручатися в роботу телефону, встановлюючи на нього неофіційне програмне забезпечення і втрачаючи гарантію Apple?

На щастя, є дуже елегантний вихід з даної ситуації. Це установка різних файлових менеджерів для платформи iOS.

Як скачати музику на iPhone

Кращим з безкоштовних файлових менеджерів на наш погляд є програма iFunBox, яка існує як у версії під операційну систему Windows, так і для Mac OS X. Без джейбрейка iFunBox дозволяє:

  • здійснювати повне керування файловою ситемою iPhone, включаючи можливість копіювання файлів з телефону і на телефон;
  • маніпулювати файлами звичним для користувачів способом, включаючи технологію Drag & Drop (перетягнути і кинути);
  • провадити завантаження шпалер на телефон;
  • закачувати на телефон рингтони;
  • здійснювати обмін даними між телефоном і комп'ютером з використанням USB-кабелю на високій швидкості - 5 Мб/с;
  • встановлювати і видаляти програми.

Завантажити цей файловий менеджер можна з офіційного сайту http://i-funbox.com. Вибираєте версію під свою операційну систему (Windows або Mac OS) і зберігаєте інсталяційний файл на комп'ютері. Для Windows він буде називатися ifunbox_setup.exe. Подвійним кліком по файлу запускаєте установку програми.

Після установки програма відразу запускається (якщо не прибирали прапорець Run iFunBox). Плюсом є також те, що програма має русифікований інтерфейс.

Як скинути відео з iPhone на комп'ютер?

Після підключення до комп'ютера телефону він через деякий час опредліться файловим менеджером і його головне вікно прийме наступний вигляд.

Як скопіювати відео з iPhone на комп'ютер?

Після цього вам потрібно вибрати зліва пункт меню «Камера», в результаті чого в головному вікні програми буде показано мініатюри фотографій з камери і значки відзнятих її відеороликів.

Далі ви можете копіювати і видаляти відео з камери телефону будь-яким, звичним для вас способом. Можна також переглядати відеоролики безпосередньо у файловому менеджері, але так як відео записується у форматі. MOV для Quick Time плеєра, то для перегляду його в Windows Media Player знадобиться установка додаткових відеокодеків, або стороннього відеоплеєра.

Не працює YouTube в iPhone

Існує також ще багато інших файлових менеджерів для iPhone, як безкоштовних, так і вимагаючих оплати. Якщо з якихось причин вам не підходить iFunBox, то ви без зусиль знайдете їх в інтернеті і питання про те, як скинути відео з iPhone на комп'ютер буде для вас успішно закрито.

Вконтакте
Pinterest