Як створити невидиму папку

admin Різні статті

Як створити невидиму папкуКоли доводиться ділити комп'ютер з іншими членами сім'ї, то особиста інформація відразу ж переходить в розряд суспільної. В будь-який момент ваші родичі можуть знайти так добре, здавалося б, заховану вами папку і подивитися, що ж у ній такого ви зберігаєте. Давайте спробуємо захистити вашу інформацію від цікавих і дізнаємося, як створити невидиму папку.

Щоб створити невидиму папку на робочому столі, не потрібно встановлювати ніяких програм. Необхідні функції вже закладені в Windows, так тільки про них на уроках інформатики не розповідають. А шкода, адже на створення невидимої папки піде всього лише пара хвилин, і тільки ви зможете знайти її.

Як зробити папку невидимою

Найперший і простий спосіб створення невидимої папки - це приховати її. Виберіть папку, яку ви хочете приховати, правою кнопкою миші викличте контекстне меню і в Властивості переставте прапорець на Прихований. Після натискання ОК папка стане прихованою. Її неможливо знайти шляхом виділення всіх іконок на робочому столі (Ctrl + A), так як вона в буквальному сенсі не повинна існувати для користувача.

Щоб знову знайти приховану папку, необхідно зайти в будь-яку іншу папку і в ній знайти вкладку Сервіс. Натисніть на Властивості папки, перейдіть у вкладку Вид і вже в ній встановіть прапорець навпроти Показувати приховані файли і папки. Після збереження папка буде видима для вас. Щоб знову приховати її, доведеться проробити цю ж процедуру і поставити прапорець навпроти Не показувати приховані файли і папки.

Як ви вже могли зрозуміти, то приховану папку легко виявити. Тому можна скористатися й іншим способом. На цей раз ми будемо робити невидимими назву і значок файлу.

Спершу необхідно перейменувати папку, щоб зробити назву невидимою. Для цього два рази клікніть по назві папки, потім натисніть клавішу Alt і введіть на додатковій цифровій клавіатурі 255. Вводити цифри необхідно, не відпускаючи Alt. До речі, прийом не спрацює, якщо використовувати цифри на основній клавіатурі, які знаходяться над буквами. Натисніть Enter, щоб зберегти назву папки. В результаті у вас буде папка, яка не має імені.

На жаль, таким чином можна назвати тільки одну папку в каталозі. А якщо необхідно зробити їх кілька? Тоді можна скористатися іншим способом. В цьому випадку можна створити одразу кілька папок без назв, а допоможе нам таблиця символів.

Відкрити її можна з меню Пуск. В Windows 7 в рядку пошуку досить ввести Таблиця символів і натиснути Enter. В Windows XP в полі Виконати введіть команду charmap. У таблиці, знайдіть порожні клітини. Їх має бути декілька. Виберіть порожню клітину, натисніть Вибрати і Копіювати. Скопійований символ вставте в назву папки і збережіть. В результаті таким чином можна зробити досить багато папок з невидимим ім'ям.

Отже, залишився останній крок - зробити зображення значка невидимим. Для цього у властивостях папки перейдіть у вкладку Налаштування і в ній знайдіть кнопку Змінити значок. Перед вами відкриється віконце для зміни значка папки. Вам необхідно вибрати порожню іконку і зберегти зміни. В результаті після цих нехитрих маніпуляцій у вас вийде невидима папка на робочому столі.

Щоб знайти свою невидиму папку, виділіть всі значки на робочому столі. На місці цієї папки буде невеликий квадратик.

Програми для приховуваня папок

Звичайно, знайти невидиму папку можна в будь-якому випадку. Якщо ж ви хочете надійно захистити її від інших людей, тоді знадобиться використовувати різні програми: Wise Folder Hider, WinMend Folder Hidden, Hide Folders і ін. Використання цих програм дозволяє не просто зробити папки невидимими, але і встановити на них пароль. Таким чином до вашої особистої папці гарантовано ніхто не матиме доступу.

Вконтакте
Pinterest