Як створити презентацію онлайн

admin Різні статті

Самі популярні сервіси для створення презентацій онлайнУ сучасному світі зроблені на комп'ютері презентації широко використовуються в самих різних сферах діяльності, адже вони дозволяють наочно представити інформацію. Найчастіше для створення презентацій використовуються спеціальні програми, такі як Microsoft PowerPoint і її аналоги. Однак якщо на вашому комп'ютері не встановлений подібний редактор, презентацію в умовах дедлайну можна зробити в онлай -режимі. Як створити презентацію онлайн?

Самі популярні сервіси для створення презентацій онлайн

Існують спеціальні онлайн-сервіси для створення презентацій. Вони можуть мати деякі відмінності в інтерфейсі і функціях, але їх функціоналу цілком вистачає для того, щоб зробити якісну презентацію в тих випадках, коли немає можливості встановити для цього спеціальний додаток. Давайте ближче познайомимося з деякими з цих сервісів.

Google Presentations

Якщо у вас є пошта Gmail, ви автоматично отримуєте доступ до багатьох інших сервісів Google, в числі яких - хмарне сховище Google Drive. Google Drive дозволяє не тільки зберігати файли, але і створювати деякі типи документів в режимі онлайн. У тому числі існує і можливість створення презентацій.

Щоб зробити презентацію онлайн за допомогою інструментів Google, потрібно зайти в сховище Google Drive (drive.google.com), клікнути кнопку Створити в лівій верхній частині екрану і вибрати опцію Презентація. Ви будете перенаправлені в Google Presentations.

Google Presentations

Інтерфейс цього онлайн-редактора дуже нагадує звичний для більшості користувачів PowerPoint. На самому початку роботи вам буде запропоновано вибрати тему оформлення презентації (можна скористатися однією з стандартних або завантажити свою) і співвідношення сторін слайда, після чого можна переходити безпосередньо до створення презентації.

Google Presentations підтримує не всі функції PowerPoint, але набір базових інструментів для створення презентації в ньому присутній - є теми, макети, переходи, можливість вставки зображень, відео, таблиць і т. п.

Працювати з презентацією ви можете з будь-якого пристрою, на якому є доступ в Інтернет - з комп'ютера, планшета, смартфона. Файл буде автоматично зберігатися на вашому диску Google, так що якщо вам довелося перервати роботу, ви зможете відновити її в будь-який час і з будь-якого пристрою.

Готову презентацію можна завантажити на комп'ютер у форматі pptx, pdf, svg, png, jpg або txt, опублікувати в Інтернеті або відправити у вигляді вкладення в електронному листі. Також можна надати доступ до редагування іншим користувачам Google для спільної роботи над презентацією.

Prezi

Сервіс Prezi (prezi.com) - це потужний англомовний онлайн-інструмент для створення презентацій. Безкоштовна версія сервісу надає можливість створення презентацій (у тому числі колективних) і 100 МБ місця в хмарному сховищі. Створені в безкоштовній версії презентації видно всім користувачам.

За додаткову плату можна закрити доступ до своїх презентацій, збільшити розмір хмарного сховища, прибрати з презентацій логотип Prezi і отримати інші додаткові можливості. Набір опцій і їх вартість залежить від обраного тарифного плану.

Для того щоб почати роботу з Prezi, вам потрібно зареєструватися на сайті або залогінитися за допомогою свого облікового запису в Facebook/LinkedIn. Інтерфейс сервісу принципово відрізняється від інтерфейсу PowerPoint або Google Presentations. При створенні нової презентації ви отримуєте в розпорядження безрозмірне полотно (canvas), яке заповнюєте довільною інформацією та об'єктами. Можна почати з чистого полотна або вибрати один із запропонованих шаблонів.

Prezi

Полотно ділиться на фрагменти (frames - кадри), які відіграють роль слайдів. Але якщо у звичних презентаціях слайди просто змінюють один одного, то в презентації Prezi при демонстрації певного кадру збільшується масштаб відповідної ділянки на полотні. Якщо звичайну презентацію можна порівняти з книгою, яку гортають, то Prezi - це скоріше стінгазета або колаж.

Переваги Prezi - привабливий сучасний інтерфейс, велика кількість колірних схем і ефектів, унікальний стиль презентацій. Недоліки - незвичний спочатку формат, англомовний інтерфейс, неможливість приховати презентації з публічного доступу в безкоштовному обліковому записі.

Piktochart

Piktochart (piktochart.com) - це сайт для створення інфографіки, звітів, інформаційних постерів і презентацій. Як і Prezi, це англомовний сервіс, який вимагає реєстрації (можна використовувати авторизацію за допомогою Facebook і Google+ ).

Презентацію можна створити як з чистого аркуша, так і на основі готового шаблону. При створенні презентації ви можете додавати в неї іконки і фотографії, текст і географічні карти, відео з YouTube і Vimeo, графіки та діаграми.

Piktochart

Є безкоштовна версія сервісу і платна професійна. У стартовій версії менше тем оформлення і графічних елементів, обмежена можливість завантаження власних зображень. Готову інфографіку не можна завантажити на комп'ютер в максимальному розмірі. Крім того, створена інфографіка та презентації забезпечуються водяним знаком Piktochart і розміщуються у відкритому доступі. У платній версії таких обмежень немає.

Готову презентацію можна опублікувати. При публікації ви отримаєте HTML-код для вставки на сторонні сайти. Також можна експортувати презентацію в графічному форматі, поділитися посиланням на неї в соціальних мережах.

Вконтакте
Pinterest