Як створити відеоблог

admin Різні статті

Як створити відеоблогВідеоблоги всього за кілька років завоювали величезну популярність серед користувачів Всесвітньої павутини. Регулярно з'являються нові відеоролики, присвячені тій чи іншій темі. У цій статті ми розповімо, як створити відеоблог.

Припустимо, що ви вже визначилися з тематикою майбутніх роликів, попрацювали над чіткістю своєї дикції і зовнішнім виглядом. Тому розглянемо тільки технічні питання, які можуть стати на шляху блогера.

Як створити власний відеоблог

Перш за все вам необхідна камера. Для початку буде достатньо звичайного цифрового фотоапарата, в якому є можливість запису відео зі звуком. При виборі такого пристрою зверніть увагу на роздільну здатність, при якій може здійснюватися зйомка. У деяких моделей фотоапаратів може стояти обмеження на тривалість відеороликів.

Якщо немає можливості купити хорошу камеру, можна спробувати знімати на смартфон. По суті, якщо ви цікаво виглядаєте, добре підносите інформацію і зачіпаєте актуальні теми, абсолютно все одно, на що буде проводитися зйомка.

Ще знадобиться штатив. Сьогодні у продажу можна знайти безліч модифікацій таких пристроїв. Є навіть настільні варіанти, які будуть коштувати досить дешево. Також необхідно подбати про освітлення. Зазвичай при відеозйомці використовується два джерела світла, які розташовують праворуч і ліворуч від людини, що знімається. Таким чином вдається позбутися від тіней на обличчі.

Як створити свій відеоблог

Як створити відеоблог

Професійна світлова техніка коштує досить дорого, тому перший час краще знімати днем біля вікна, так як денне освітлення дає хороше розсіяне світло.

Одним з найважливіших етапів створення відеоролика є монтаж. На цьому етапі відео склеюється і обрізається. Також під час монтажу додається музика і титри. Зрозуміло, для виконання цієї процедури потрібна спеціальна програма. Найпростіше скористатися додатком Windows Movie Maker, який встановлено разом з операційною системою Windows. Серед безкоштовних додатків такого типу варто виділити VirtualDub і Avidemux. Що ж до платних відеоредакторів, то найбільш зручним і багатофункціональним вважається Adobe Premiere.

Після того як відео змонтоване, його потрібно викласти в інтернет. Для цього потрібно завести аккаунт на одному з розміщення відеофайлів. Наприклад, найбільшою популярністю користується інтернет-сервіс YouTube, де можна завести і красиво оформити свій власний канал. Канал необхідний для того, щоб у глядачів була можливість підписуватися на ваші майбутні ролики.

Відео з YouTube можна вбудовувати на інші сайти, наприклад, в соціальні мережі або персональну сторінку.

Наостанок варто відзначити, що ведення відеоблогу - процес досить складний і трудомісткий. Така діяльність здатна відбирати весь вільний час, однак є ймовірність, що якщо ваш відеощоденник збере достатню кількість постійних глядачів, ведення відеоблогу може стати цілком прибутковим заняттям.

Вконтакте
Pinterest