Як вибрати 3G модем

admin Різні статті

Як вибрати 3G модемЯкщо ви подорожуєте, збираєтеся у відпустку або завжди перебуваєте в русі, то для вашого ноутбука і нетбука необхідний постійний доступ в Інтернет. У даному випадку Wi-Fi навряд чи допоможе вам вирішити завдання, тому що не скрізь є його покриття, до того ж кожного разу оплачувати доступ до нього в різних місцях - не вигідно. Зараз дуже активно розвиваються 3G мережі, практично у всіх великих містах уже є доступ до 3G інтернету, тому у вашій ситуації 3G інтернет - найоптимальніший варіант.

Що потрібно враховувати при виборі 3G модему

При виборі 3G модему в першу чергу необхідно враховувати те, до якого оператора ви хочете підключитися - виходячи з цього, необхідно вибирати модем. Про вибір оператора для 3G модему наш сайт it-tehnolog.com розкаже пізніше, зараз же зосередимося на деяких особливостях модемів.

Rev A і Rev B

На сьогоднішній день модеми можна розділити на два типи стандартів: Rev A і Rev B. Відмінності даних технологій один від одного полягають у їх пропускної здатності. Модеми з технологією Rev A мають швидкість до 3,1 Мб/сек, а модеми Rev B - до 14,7 Мб/сек. Важливо відзначити, що дані параметри зафіксовані в лабораторних умовах: при гарній погоді і максимальному рівні сигналу з базової станції, а також при її неповному завантаженні. Домогтися максимальної швидкості вам навряд чи вдасться при обох типах стандартів. При цьому якщо в більшості населених пунктах дуже складно отримати швидкість в 2 Мб/сек на Rev A, то розраховувати на високу швидкість при Rev B - особливо не варто. Крім того, модеми Rev B майже в 2 рази дорожче, ніж модеми Rev A.

Як вибрати 3G модем

Можливість підключення зовнішньої антени

Як вже говорилося раніше, не скрізь є якісне покриття 3G оператора, тому для поліпшення якості сигналу можна підключити зовнішню 3G антену до модему, але для цього в останньому повинен бути спеціальний роз'єм.

Підтримка карт пам'яті

Більшість сучасних моделей 3G модемів мають підтримку карт пам'яті, хоч це і не сильно важливий фактор, але, тим не менш, наявність якого багатьом може стати в нагоді.

Прошитий модем під оператора чи ні

Вибираючи 3G модем, рекомендуємо віддати перевагу «нейтральному» модему, який не прошитий під одного конкретного оператора. Так, такі модеми дешевші не прошитих під оператора аналогів, але ви спочатку себе обмежуєте у виборі. Тобто, якщо наприклад один оператор зробить ціни вигідніше, ніж у вашого оператора, то на звичайному модемі ви зможете перемкнутися на нового оператора, в прошитому - ні.

Як підключити 3G модем до ноутбука?

Який 3G модем вибрати для планшета

З причини того, що більшість планшетів не мають прямої підтримки USB 3G модемів, то для планшета рекомендуємо вибрати 3G модем з Wi-Fi, який працюватиме від батареї. У приклад можна привести такий модем як Huawei E5331. Таким чином, модем працює в 3G мережі і роздає інтернет через Wi-Fi точку доступу, при цьому ви не тільки отримаєте доступ до 3G на своєму планшеті, але й зможете роздати Інтернет ще на 4 пристрої крім планшета.

3G модем якого оператора вибрати

Якщо ви вирішили купити 3G модем від оператора, то тут вибір модемів істотно скоротиться, хоча моделі модемів практично у всіх операторів однакові. Вибирати необхідно виходячи з покриття та його якості, а також виходячи з тарифних планів. Також перед вибором оператора визначитеся, в яких місцях вам необхідний доступ в Інтернет, а також що для вас є пріоритетним: швидкість або низькі тарифи, оскільки часто ці два фактора не поєднуються. Якщо доступ до Інтернету вам необхідний в одному місті - шукайте найкращого оператора в місті, якщо доступ необхідний у кількох містах - шукайте оператора, який забезпечить якісний зв'язок в даних містах. Також орієнтуйтеся на купівлю 3G модему у оператора, який має безлімітні пакети.

Найбільш популярними 3G модемами на сьогодні є модеми фірми Huawei, саме моделям даного виробника 3G ми рекомендуємо віддати перевагу.

Вконтакте
Pinterest