Як вибрати блендер

admin Різні статті

Як вибрати блендерБлендер є одним з корисних пристроїв, який значно полегшує життя будь-якій господині. Блендер може виявитися незамінним помічником в таких питаннях як приготування коктейлів, пюре, подрібнення різних продуктів і навіть дроблення льоду.

Деякі для цих цілей купують кухонний комбайн, який є більш багатофункціональним пристроєм. Але кухонний комбайн має два суттєвих недоліки. По-перше, це набагато більш висока ціна в порівнянні з блендером. По-друге, кількість займаного місця на кухні. Через останню обставину багато господинь після деякого періоду його використання, розбирають комбайн, перемивають і складають у шафу. Також читайте  про те як вибрати професійний фен.

Як і який вибрати блендер

Отже, якщо ви зважилися на покупку блендера то для початку ви повинні визначитися з типом блендера, який ви збираєтеся придбати. В даний час випускаються стаціонарні й заглибні блендери.

Стаціонарний блендер. Як можна зрозуміти з його назви даний тип блендерів встановлюється на кришку столу і має чашу, в яку поміщають продукти. Чаша може бути виконана зі скла, або пластмаси. Скляна чаша переважніше, але вона важча і якщо ви її розіб'єте, то швидше за все вам потрібно буде купувати новий блендер, так як знайти таку ж чашу буде вельми проблематично. Пластмасові чаші не б'ються, але можуть потемніти з часом і мати обмеження на температуру завантажуваних продуктів. Також зверніть увагу на потрібний вам об'єм чаші.

Стаціонарні блендери володіють наступними перевагами:

 • автономністю роботи, що дозволяє поставити йому режим подрібнення і продовжити займатися своєю справою;
 • високою потужністю, яка дозволяє йому подрібнювати навіть лід;
 • більш низькою вартістю, у порівнянні з іншими типами блендерів;
 • наявністю функції самоочищення в деяких моделях;
 • зручною чашою для приготування коктейлів, яка має ручку і носик для розливу.

Недоліки стаціонарного блендера:

 • займає деяке місце на кухні;
 • погано придатний для подрібнення овочів.

Погружний блендер. Представляє з себе більш компактний і мобільний пристрій, який вам доведеться тримати в руках під час подрібнення продуктів в ємності. Дуже добре підходять для приготування дитячого пюре. Корпус такого блендера може бути металевим, або пластмасовим. Блендери з пластмасовим корпусом дешевше, але знову ж можуть мати обмеження на температуру продуктів. Даний тип блендерів може комплектуватися різними насадками для збивання, або розколювання льоду.

Переваги погружного блендера:

 • компактні розміри;
 • зручність приготування малопорціонних страв, таких як дитяче пюре.

Недоліки:

 • більш висока ціна;
 • необхідність тримати його в руках під час приготування.

Додаткові поради при виборі блендера

Потужність і кількість швидкостей блендера впливають на час, протягом якого він впорається з поставленим завданням.

Ознайомтеся з функціями цікавлячого вас блендера, щоб бути впевненими в тому, що він задовольнить ваші потреби. Дуже корисним є пульсуючий режим. Також бажано наявність захисної кришки від бризок, яка дозволить додавати інгредієнти вже під час подрібнення.

Зверніть увагу на гарантійний період вподобаних вам пристроїв і наявність у вашому регіоні сервісних центрів.

Багатим вибором колірних рішень володіють блендери з пластмаси.

А про вибір хлібопічки в иможее тпрочитати в статті Як вибрати хлібопічку.

Після цього можете сміливо йти в магазин електроніки і вибрати блендер, який приготує вам велику кількість смачних і корисних страв.

Вконтакте
Pinterest