Як вибрати електром'ясорубку?

admin Різні статті

Як вибрати електром'ясорубку?У нинішній швидкоплинний час не часто знаходиться годинка, щоб приготувати для себе чи своєї родини справжній смачний обід. А який смачний обід обійдеться без м'ясної страви? Правильно, ніякий! І доводиться утомливо довго накручувати ручку старенької м'ясорубки, щоб отримати м'ясний фарш. Кухонний стіл від ваших зусиль ходить ходором, піт заливає обличчя, ручка постійно вискакує з паза. Все це дратує, стомлює і забирає багато часу. Нарешті, все це набридає, і, кинувши ненависний погляд на агрегат часів ери будівництва комунізму, ви швидким кроком відправляєтеся в магазин, щоб купити електричну м'ясорубку. Адже кажуть, що фарш така м'ясорубка вам може видати за лічені хвилини.

Як вибрати електром'ясорубку?

Коли прийде час вибирати вашу першу електром'ясорубку ви зіткнетеся з тим, що їх на прилавках магазинів десятки різних видів. Самих різних. Яку з них вибрати? Щоб звузити коло пошуку зверніть увагу на наступні характеристики електром'ясорубок. Також читайте статтю як вибрати веб-камеру.

Характеристики електром'ясорубок

Потужність. В даний час пропонуються м'ясорубки з потужністю двигуна від 330 до 1600 Вт. Від потужності буде залежати і швидкість приготування напівфабрикату, тобто продуктивність. Слабка вам не потрібна, оскільки процес обробки м'яса затягнеться. А дуже потужна буде споживати багато електроенергії.

Зверніть увагу на моделі потужністю близько 1000 Вт Така м'ясорубка без проблем проверне до півтора кілограмів м'яса за одну хвилину. Так як подрібнення м'яса досить енерговитратний процес і це знають всі, хто подрібнював його на ручних м'ясорубках, то потрібно врахувати ще один момент. Виробники вказують в якості потужності пікове її значення, яке може видавати електромотор. У такому режимі він довго працювати не зможе, так станеться його перегрів і вихід з ладу. Щоб цього не трапилося багато виробників вказують у технічних характеристиках допустимий час роботи при максимальному навантаженні. Обов'язково зверніть увагу на даний показник і якщо він вас не влаштовує, візьміть модель потужніше.

Шнек. Спіралеподібна деталь, що проходить уздовж корпусу м'ясорубки. Вона виконує важливу роботу - просуває м'ясо до подрібнюючих ножів. Тому, потрібно звернути увагу щоб шнек був виготовлений з металу. У цьому випадку пристрій прослужить вам значно довше.

Допускається наявність у м'ясорубки пластмасового шнека, але тільки в якості додаткового змінного елементу для подрібнення фруктів і ягід.

Ножі. Мають властивість затупляются в самий непідходящий момент, коли у вас на столі лежить кілька кілограмів м'яса, яке потрібно перемолоти. На випадок такої непередбаченої ситуації незайвим буде мати додатковий комплект ножів, який можна поставити в пристрій а інші тим часом віддати на заточку, або провести її самостійно.

Останнім часом з'явилися моделі з самозаточуючимися ножами із високоякісної сталі, які не потребують періодичних заточування за участю людини.

Грати. Від розміру їх отворів буде залежати ступінь подрібнення м'яса. Кожна м'ясорубка зараз комплектується декількома насадками з різними отворами для фаршу.

Наявність реверсу. Дуже корисна функція. Якщо в якийсь момент роботи електром'ясорубка виявиться забитою, то вам не потрібно розбирати її для очищення. Досить включити реверс і прибрати проблемний кусок м'яса, який не зміг перемолоти.

Зручність очищення. Мясорубка повинна легко розбиратися і збиратися для регулярного очищення. Перевірте в магазині наскільки легко у вас виходить виконати дану операцію.

Лоток і штовхач. Повинні забезпечувати зручність подачі м'яса до шнека і забезпечувати при цьому максимальний ступінь захисту від отримання травми. Будова цього вузла повинна бути такою, щоб при включеному стані не було зіткнень з шнеком ні за яких умов.

Відгуки. Прочитайте відгуки в інтернеті про популярні види електром'ясорубок. Незважаючи на те, що всі вони досить суб'єктивні, проте дозволяють простежити наявність, або відсутність значних недоліків в тому, чи іншому пристрої. Відгуки можна знайти на сторінках інтернет-магазинів, сайтах великих продавців побутової техніки, або просто набравши в пошукових системах запит у вигляді «відгуки про ...» і замість трьох крапок підставити цікаву для вас модель.

За допомогою електром'ясорубки можна не тільки піддати обробці м'ясо, але і порізати ковбасу, подрібнити або натерти овочі та фрукти і вичавити з них сік. Природно, за допомогою спеціальних насадок. Зверніт ьувагу на цікаву статтю  як вибрати фотоапарат.

Правильно підібрана електром'ясорубка стане вам надійним помічником на кухні і зробить процес приготування м'ясних страв легким і швидким.

Вконтакте
Pinterest