Як вибрати хлібопічку?

admin Різні статті

Як вибрати хлібопічку?

Як вибрати хлібопічку? Якщо у вашій родині люблять свіжий хрусткий хліб, а у вас немає можливості відвідувати магазини при хлібозаводі для придбання такого хліба, в цьому випадку має сенс задуматися про придбання домашньої хлібопічки. Цей компактний пристрій випече вам удома як звичайний хліб, так і ароматну булку з різними добавками. Хлібопічка може бути також корисна тим, хто з підозрою ставиться до наявних у продажу продуктів харчування через можливу наявність шкідливих харчових добавок і консервантів, і вважає за краще таким продуктам смачну і корисну їжу домашнього приготування.

Що представляє з себе побутова хлібопічка?

Хлібопічка для дому - це металева ємність (духовка) для випічки булки хліба з вбудованими в її стінки електронагрівальними елементами. Дана ємність може бути укладена в пластмасовий, або металевий корпус і закрита зверху кришкою з оглядовим вікном, і (або) завантажувальним дозатором для різних добавок, таких як насіння, родзинки, горіхи. До хлібопічки додається форма для випічки, що має як правило, антипригарне покриття. Верхня кришка також забезпечена кнопками управління, за допомогою яких задають різні програми випічки, що відрізняються тривалістю випікання і температурою. Також читайте про те, як правильно вибирати нетбук - Як вибрати нетбук.

На що потрібно звернути увагу при виборі хлібопічки?

Обсяг випікаємої продукції

Даний параметр повинен задовольняти потреби вашої родини, виходячи з середнього добового споживання хліба. Найчастіше зустрічаються хлібопічки на 900 г, 1000 г, 1250 г і 1500 г виходу готової продукції у вигляді хліба. Крім того існують моделі, які дозволяють вибирати вагу готової продукції, або ж випікати кілька невеликих булок.

Функціональні характеристики

Крім безпосереднього випікання хліба хлібопічки можуть мати значний список додаткових функцій, таких як приготування джемів, кексів, пасок і різних солодких випічок. Чим ширше функціонал, тим дорожче буде коштувати даний прилад.

Форма для випічки

Найчастіше вона стандартна з прямокутною формою. Може бути виконана з нержавіючої сталі, або алюмінієвого сплаву і володіти захисним антипригарним тефлоновим покриттям. Щоб не пошкоджувати дане покриття, витягувати готову булку потрібно за допомогою дерев'яної лопатки, а саму форму перед приготуванням обробляти рослинним маслом.

Таймер і диспенсер

Функцією приготування випічки за таймером володіють всі хлібопічки. Вона дозволяє відстрочити початок випічки до декількох годин. Наприклад, ви можете з ночі запрограмувати готування хліба до ранку і насолоджуватися за сніданком смаком свіжого хліба.

Диспенсер - це контейнер для харчових добавок. Вам тільки потрібно засипати горіхи, родзинки, або насіння в спеціальний контейнер і хлібопічка сама додасть їх тісто. Моделі хлібопічок з диспенсерами коштують дорожче, але ви завжди зможете обійтися і без нього і додавати дані продукти в тісто самостійно.

Додаткова зручність користування надасть наявність текстового дисплея. Але вони русифіковані не у всіх моделей. Будьте уважні в цьому питанні!

Процес очищення хлібопічки істотно полегшує наявність знімною кришки.

Захисні функції.

Будучи електротехнічним пристроєм підвищеної небезпеки хлібопічки мають захист від перепадів напруги, від дітей і від перегріву.

Якщо в електромережі спостерігаються скачки напруги, або її відключення, що в нашій країні не рідкість, то захист від перепадів напруги стає дуже актуальною функцією.

Він дозволяє відновлювати процес випічки з того місця, на якому він був перерваний, якщо період відключення не перевищив кількох хвилин.

Функція захисту від дітей блокує верхню кришку на час випічки, щоб дитина в процесі пізнання світу не змінила задану програму, або не отримала травму від нагрітих частин пічки.

Технічні параметри і габаритні розміри

Потужність даних приладів знаходиться в межах від 400 до 900 Вт. Потужні хлібопічки забезпечать більшу продуктивність. Габаритні розміри потрібно врахувати, при нестачі вільного місця на вашій кухні. Вага цих пристроїв коливається від 4 до 8 кг.

Також поцікавтеся про гарантійний період і наявність сервісних центрів зацікавивших вас виробників. Перегляньте статтю про вибір 3G-модему

Вдалого вам вибору, а також смачної випічки!

Вконтакте
Pinterest