Як вибрати нетбук

admin Різні статті

Як вибрати нетбукНетбук - прекрасна альтернатива громіздкому комп'ютеру і навіть ноутбуку. Однак, щоб він Вам повністю замінив старий комп'ютер, нетбук потрібно правильно вибрати!

Як правильно вибрати нетбук за параметрами

Прийшовши в комп'ютерний магазин, ви побачите величезну кількість нетбуків, які мають різні характеристики і відповідно вартість. У першу чергу потрібно подивитися на розмір нетбука, саме цим він відрізняється від ноутбуків. Більшість моделей мають розмір 7-10 дюймів, але купувати нетбук з розміром 7 дюймів не дуже вигідно, все ж на ньому ви не зможете працювати в офісних додатках, оскільки екран занадто маленький, а клавіатура просто-напросто незручна.

Вигідніше придбати модель з розміром 10 дюймів, з її допомогою можна замінити ноутбук. Але в більшості випадків купують моделі з розміром 8,9 дюймів, вони найпопулярніші і затребувані. Роздільна екрану 1024х768 пікселів і комфортна клавіатура дозволяють працювати з офісними додатками. Але не забувайте поглянути на покриття екрану, воно повинно захищати вас від сонячних відблисків і мати матове покриття. Вже давно люди помітили, що «глянсове» покриття сильно відбиває сонячне світло, тому працювати на вулиці з таким пристроєм не виходить.

Далі потрібно подивитися на вигляд накопичувача інформації, це друга за важливістю характеристика. Бувають моделі з простими жорсткими дисками, що мають невеликий обсяг, але вигідніше придбати модель з накопичувачем інформації у вигляді флеш карти SSD. Але і тут є один недолік, так як обсяг картки не може перевищувати 64 гігабайти, а жорсткий диск, нехай навіть і невеликого обсягу, має об'єм близько 160 гігабайт. Крім обсягу відчувається різниця і в споживанні енергії, наприклад, якщо ви купуєте модель з SSD накопичувачем - нетбук пропрацює набагато довше, ніж модель з простим жорстким диском HDD. Хоча багато хто не приділяє належної уваги обсягу пам'яті нетбука, все-таки для того, щоб зайти в інтернет і використовувати потрібні програми, потрібно мати пам'ять всього 20 гігабайт, до того ж можна завантажити кілька фільмів. Можна без проблем збільшити обсяг жорсткого диска, якщо придбати SD карту з об'ємом 64 гігабайти.

Потім погляньте на тривалість роботи нетбука, це вирішальний фактор у більшості випадків. Нові моделі без проблем працюють по 3-9 годин від заряду акумулятора, правда, є і більш привабливі моделі з потужними акумуляторами, які працюють по 12 годин і довше. Якщо ви плануєте часто використовувати нетбук, потрібно купувати модель, що працює не менше шести годин в автономному режимі.

Як підключити 3G модем до ноутбука?

Інші параметри не настільки вагомі на відміну від комп'ютерів або ноутбуків, тому що всі нетбуки мають простий процесор Intel Atom, який працює на частоті 1.6 Ггц, а також оперативну пам'ять з об'ємом 1 гігабайта. Можна поглянути на операційну систему і підібрати її залежно від ваших уподобань, є моделі з Linux і Windows XP. Для початку придбайте модель, яка працює на Windows XP, а потім вже можна взяти нетбук з Linux. До того ж така модель коштує набагато дешевше, і якщо проробити кілька простих дій, можна встановити Windows XP безпосередньо на Linux. В останню чергу погляньте на наявність Bluetooth і Wi-Fi, а також карт з розширенням під назвою ExpressCard.

Що вибрати нетбук або планшет?

Більшість людей перед покупкою портативного пристрою задаються одним і тим же питанням: «Що зручніше - планшет або нетбук?». Насправді тут все дуже просто, тому що характеристики набагато привабливіші у нетбука, а вартість така ж або набагато нижче. Якщо ж ви хочете витратитися на пристрій з низькими характеристиками за високою ціною - купуйте планшет, він сильно поступається нетбуку. Але потрібно аргументувати дану думку і детально розповісти про плюси і мінуси обох пристроїв.

Переваги нетбука

 •     Нормальна продуктивність.
 •     Є стаціонарна клавіатура.
 •     Працює на ОС Windows будь-якої версії.
 •     Можна встановити практично будь-яку програму, яка працює на платформі i386.
 •     Дуже зручно писати повідомлення і набирати текст.
 •     Продуктивність набагато вище, ніж у планшета.

Недоліки у нетбука

 • Великий розмір.
 • Високе енергоспоживання.
 • Тягати його собою щодня не дуже зручно.
 • Швидка витрата енергії, що змушує частіше проводити зарядку пристрою, але з даною проблемою стикаються лише ті, хто використовують нетбук щодня.

Позитивні сторони планшета

 • Невеликий розмір.
 • Дуже зручно носити собою.
 • Планшет зручний для того, щоб дивитися фотографії і фільми, особливо під час поїздок або перельотів.
 • Нестандартний і оригінальний зовнішній вигляд привертає увагу.

Негативні сторони нетбука

 • Відсутність багатьох звичних програм, які потрібні для роботи.
 • Вища вартість на відміну від нетбуків.

Як підключити ноутбук до ноутбука?

У будь-якому випадку перед покупкою ви точно повинні визначитися, з якою метою ви будете використовувати пристрій. Можливо, ви просто хочете переглядати фотографії і сидіти в інтернеті під час поїздок або тривалої лекції в інституті, а може бути, ви хочете працювати на віддаленій роботі і створювати сайти і писати для них статті? Прийдіть в магазин і ознайомтеся з характеристиками пристроїв, а також погляньте на ціни, як правило, зараз вартість нетбуків і планшетів з гарними характеристиками сильно впала. Не купуйте занадто потужні пристрої, якщо не знаєте, для чого вам потрібні такі високі характеристики.

Вконтакте
Pinterest