Як вибрати операційну систему для планшета або смартфона

admin Різні статті

Як вибрати операційну систему для планшета або смартфона

Як вибрати операційну систему для планшета. Ринок пропонує безліч гаджетів з різними «операційками»: iOS, Android, Windows Phone 7 ... починаєш губитися і не знаєш, що купити. Ми пропонуємо жартівливий тест з дев'яти питань, який допоможе визначитися з вибором. А якщо ні - тоді залишиться лише прийти в магазин і взяти перше, що підсуне продавець. Надіємось, що цей тест допоможе у виборі планшетного ПК.

Як вибрати операційну систему для планшета або смартфона

1. При слові Apple ви:

А. Пригадуєте видатну людину. Б. Уявляєте велике смачне яблуко. В. посміхаєтеся і думаєте про те, що у них-то все платно, а у вас і безкоштовного вище даху. Г. Починаєте переказувати історію корпорації, роблячи акцент на перевагах Microsoft.

2. Величезне число безкоштовних програм для вас:

А. Безкоштовний сир буває самі знаєте де. Б. Будь-якому платному додатку є безкоштовний аналог. У мене на комп'ютері їх більше половини. В. У мене все безкоштовне - окрім телефону. Хоча ні, його теж подарували. Г. Даруйте, яке безкоштовне? Тільки ліцензійне! Або ... ви про що?

3. Angry Birds ...

А. Так! Йес! Мочити цих свиней! Що, нова версія вийшла? Де купити? Б. Перекладається як «злі птахи». І що далі? В. А, ну це культова гра у «цих». Я, якщо що, можу і в «Маркеті» завантажити. Разом з десятком інших. Г. Щось чув ... У мене ось тут «ВЕК-мен» десь був і «пінболл».

4. Копатися в смартфоні, знімати блокування і вичавлювати останнє з телефону ...

А. Куди без цього. А то неразлоченний зі штатів привезли, треба почитати форуми і перепрошити. Б. Мені що, зайнятися нічим? Я краще кіно піду подивлюся або пограю в шахи з дружиною. В. Можу поставити Universal Androot і зняти всі блокування. Все. Г. А що це значить? Я не розумію.

5. Купувати новий смартфон ви будете ...

А. Тільки в офіційному магазині. Б. Подивлюсь за відгуками - що менше глючить. Потім замовлю через Інтернет там, де менше коштує. В. Я спочатку знайду той, де екран трохи краще, можливостей побільше, процесор потужніший, а потім знайду, де замовити. Г. Піду в магазин і попрошу смартфон на Windows. У мене якраз ліцензійна «сімка» куплена. Сподіваюся, смартфони з нею випускають.

6. На власників телефонів або смартфонів інших марок ви дивитеся ...

А. Я на них не дивлюся. Це вони на мене дивляться. І заздрять. Б. Як на звичайних людей. В. З цікавістю. Може у них є щось, що я можу завантажити і встановити. Г. Як на чокнутих гиків. Навіщо потрібно щось, крім Windows?

7. Яка операційна система стоїть на вашому комп'ютері або ноутбуці?

А. Звичайно, Mac OS. А якщо ні, то обов'язково буде. Б. Не знаю. Що поставили - з тим і працюю. В. З Linux. Ось може «хромбук» прикуплю - цікава штука. Г. Windows 7 Professional, ліцензійна. Якщо інше поставити - так вчитися доведеться.

8. Компанія вашої мрії - це ...

А. Apple! Що за дурне питання. Б. Платили щоб вчасно, і соцпакет був хороший. В. У Google непогано. Або там, де працює багато цікавих і захоплених людей. Г. Велика, солідна, де платять добре. І кар'єрне зростання, звичайно.

9. Якщо вам запропонують безкоштовно поміняти ваш смартфон на той, що сучасніше і потужніший, ви погодитеся?

А. Це новий iPhone? Якщо так, то, звичайно, погоджуся. Б. Звичайно, погоджуся. Я ж не дурна. В. Побачу, яка в нього операційна система і що він може. Г. Якщо там буде не Windows - відмовлюся. Не хочу переучуватися.

Результати тесту:

Якщо у вас переважають відповіді «А» - ви стовідсотковий шанувальник продукції Apple. Тому ваш вибір - все гаджети на iOS. І тільки на iOS.

Якщо ви найчастіше відповідали «Б» - вітаємо, ви - нормальна людина. Купуйте що хочете і живіть щасливим життям. Ось для вас список найкращих планшетів 2011 року.

Якщо ваш вибір - «В», то вам подобаються пристрої на Android. Вибрати можете будь-який смартфон на цій операційній системі, головне, щоб він був якісним. І дорогим, щоб відчути всі переваги. (Можете переглянути поради як вибрати найкращий планшет).

Якщо ви вибирали в основному «Г» - то тоді живіть з Windows Phone, купуйте пристрої на ньому, вибирайте товари в магазині додатків Windows і забудьте про інші марки. Вони не для вас.

Вконтакте
Pinterest