Як вибрати планшет

admin Різні статті

Як вибрати планшетСьогодні ринок цифрової техніки буквально переповнений різними високотехнологічними гаджетами, серед яких пальма першості належить, звичайно ж, планшетам. Як правильно вибрати планшет, щоб знайти варіант за індивідуальним смакам і потребам?

Планшетний ПК, званий найчастіше просто планшетом, - це портативний пристрій, що володіє практично всіма можливостями звичайного настільного комп'ютера, але при цьому компактний і здатний тривалий час працювати автономно. На планшети встановлюються не мобільні, як у смартфонів, а повноцінні ОС.

Як вибрати хороший планшет

Щоб правильно вибрати планшет, потрібно спочатку визначитися з завданнями, які він буде виконувати. Так, планшет для когось може бути пристроєм для роботи, який завжди під рукою, для когось - дорогою іграшкою, а для когось - модним аксесуаром. І тоді пріоритетними при виборі планшета є або його робочі якості, або його крутизна і гучне ім'я виробника.

Праметри на які потрібно звернути увагу при виборі планшету

У планшетів є багато параметрів, які впливають на їх вибір. Наприклад, значення має діагональ екрану планшета, тип сенсорного управління, встановлена ​​ОС, а також характеристики процесора, наявної в наявності пам'яті, інтерфейсів для підключення різних пристроїв, акумулятора. Крім того, важливо звертати увагу на матеріал, з якого виготовлений планшет, і на загальну вагу пристрою. Не останню роль при виборі зіграє і комплектація планшета.

Розмір екрану і тип сенсорного управління

Вибір розміру екрану і типу сенсорного управління обумовлюється особистою зручністю користування. Розміри екранів в сучасних планшетах варіюються від 7 до 10-11 дюймів по діагоналі, а за типом управління вони діляться на ємнісні і резистивні. Ємнісні екрани можуть реагувати на дотик пальців, навіть легкий, а резистивні управляються стилусом.

До слова, при виборі бажаного планшета за характеристиками його екрану не можна забувати про таку важливу характеристику як роздільна здатність: на сьогоднішній день вона варіюється від 800х400 або 800х600 до 2560х1600 пікселів. При цьому навіть біля екранів з маленькою діагоналлю може бути високий дозвіл, що робить планшети з такими екранами дорожче, ніж моделі з низьким дозволом.

Процесор планшету

Якщо для роботи з планшетом потрібна висока продуктивність, то при виборі даного пристрою слід звернути увагу на його процесор. Очевидно, що процесори планшетних ПК менш потужні, ніж у настільних комп'ютерів, але висока потужність і не потрібна для серфінгу в інтернеті, перегляду відео або прослуховування музики. Тому для стандартного користування вистачить планшета з процесором з тактовою частотою 600-800 МГц. Якщо ж планшет призначається для ігор або відтворення високоякісного відео і 3D-графіки, то процесор повинен мати в цьому випадку тактову частоту 1 ГГц і вище.

Як вибрати планшет

Як вибрати планшет

Об'єм оперативної і постійної пам'яті

Об'єм оперативної і постійної пам'яті планшета дуже важливий при виборі підходящої моделі. Сьогодні найбільш поширені планшети з об'ємом оперативної пам'яті, рівним 512 МБ або 1 ГБ. Також популярністю користуються моделі з 2 ГБ оперативної пам'яті. Обсяг постійної пам'яті сучасних планшетів досягає в середньому від 4 до 64 ГБ. При цьому одні моделі планшетів підтримують розширення пам'яті за рахунок карт пам'яті, а інші - ні.

Операційна система планшету

Відносно встановленої на планшетом ПК операційної системи вибір обумовлюється в першу чергу зручністю і бажаним функціоналом. Серед найпопулярніших ОС для планшетів - Windows 7 і 8, Android 4.0 і вище, iOS.

Акумулятор

Ємність акумулятора планшета, а також вага планшета - важливі критерії вибору, адже від ємності акумулятора безпосередньо залежить, як довго можна буде користуватися планшетом без підзарядки, а вага планшета впливає на зручність його носіння в руках, сумці і т. д. Рекомендується вибирати планшети з ємністю акумулятора від 2000 mAh і вагою 300-700 г залежно від розміру.

Вказаних основних параметрів планшетних ПК вистачить для вибору якісної робочої моделі. Якщо ж потрібні додаткові примочки, то можна звернути увагу на наявність в планшеті модуля GPS, модуля Wi-Fi, 3G-адаптера, Bluetooth, HDMI-роз'єму і т. д. Наявність подібних доповнень розширює функціональність планшета, але при цьому робить його дорожче, тому слід орієнтуватися на передбачуваний бюджет покупки.

Вконтакте
Pinterest