Як вибрати професійний фен?

admin Різні статті

Як вибрати професійний фен?Серце кров'ю обливається щоразу, коли ви підносите гарячий струмінь повітря звичайного фена до вашого волосся? Сил більше немає дивитися, як волосся сушаться і пушиться після його використання? На щастя, сучасні технології впроваджуються в кожен побутовий прилад в нашому домі. У тому числі і сучасні фени завдяки таким технологіям тепер називаються професійними. І не обов'язково вирушати в салон краси, щоб відчути різницю. Знаючи основні параметри, вибрати фен для волосся можна і для домашнього використання.

Переваги професійного фена для волосся перед звичайним

Звичайний фен призначений тільки лише для сушіння волосся, до того ж він швидко перегрівається і здатний в короткий час перетворити здорове волосся в сухе і мляве, так як такі фени не можуть підійти відразу для всіх типів волосся. А ось фени професійні набагато дбайливіше ставляться до волосся, підлаштовуючись під структуру волосся різного типу. І це не ще не всі переваги:

 • професійний фен має безліч режимів і швидкостей, що підходять для різного типу волосся;
 • здатний працювати тривалий час;
 • мають безліч насадок для створення різних зачісок;
 • відрізняються високою якістю;
 • забезпечені новітніми технологіями.

Яким має бути професійний фен для використання в домашніх умовах?

Професійні фени можуть мати до 6 температурних режимів і швидкостей, але для домашнього використання - це занадто. Тому вибрати професійний фен для домашнього використання можна за наступними параметрами.

Як і який телевізор краще вибрати?

Як вибрати професійний фен?

Чим більше потужність фена, тим дбайливіше він відноситься до волосся, тому для домашнього використання краще вибирати фен потужністю 1900-2000 Вт

Для дому краще вибрати професійний фен з 3 температурними режимами і двома швидкісними. Найвищий підійде для усунення зайвої вологості волосся, середній - для сушіння тонкого і слабкого волосся, а найнижчий підійде для самої укладки.

Купуючи професійний фен, необхідно відзначити наявність функції подачі холодного повітря, яке охолоджує готові локони, щоб вони не втратили форму.

Вага теж має значення. Тому для домашнього використання краще вибрати професійний фен вагою не більше півкілограма.

Технології, що використовуються при виробництві нових професійних фенів спрямовані на збереження волосся та його захист. Тому перед тим, як вибрати професійний фен для волосся, потрібно переконатися, чи має він функцію іонізації і керамічний нагрівач. Функція іонізації робить волосся красивим, гладким і блискучим, так як не дає чешуйкам волоса відкриватися. Керамічний нагрівач не дозволяє волоссю висушуватися, зберігаючи його структуру.

Шнур повинен кріпитися до фену за допомогою вільнообертового елемента і мати довжину не менше 2,5 метрів. Це дозволяє з легкістю маневрувати феном під час укладання.

Керуючись цими параметрами, вибрати професійний фен не складе особливих труднощів.

Як вибрати хлібопічку?

Технології використовувані в професійних фенах

Всі ми чули про чудодійний керамічний нагрівач, про чарівну функцію іонізації і феномені загадкового турмалінового покриття. Для яких цілей оснащують професійні фени такими технологіями?

Іонізація повітря. Жінки, які користуються професійним феном з функцією іонізації, помітили відчутну різницю: після сушіння волосся іонізуючим феном волосся стає більш гладким і блискучим. Все це відбувається завдяки негативно зарядженим іонам, які:

 • зменшують шкідливий вплив гарячого повітря;
 • запобігають пересушуванню і зневодненню волосся;
 • допомагають скоротити процес сушіння;
 • позбавляє волосся від статичної електрики;
 • допомагає вирішити проблему зайвої жирності волосся.

Керамічний нагрівач. Фени, що мають керамічний нагрівальний елемент, нагріваються швидше і рівномірніше, до того ж позитивно позначаються на стані волосся:

 • знижують агресивну дію фену;
 • прогріває волосся зсередини, що виключає його перепалювання;
 • підтримує температуру, не перегрівається і не остигає періодично, на відміну від звичайних фенів.
 • Відмітки Ceramic і Ionic на упаковці фена говорять про наявність використання цих технологій у створенні фена.

Турмалінове покриття. Вибрати професійний фен з турмаліновим покриттям - значить піклуватися про волосся з особливою увагою. Такі фени сьогодні вважаються кращими, оскільки вони у кілька разів ефективніше фенів з іонізатором. Турмалін є природним кристалом, і при нагріванні він виділяє в шість разів більше негативно заряджених частинок, які:

 • роблять волосся гладкими і слухняним;
 • надають здоровий блиск;
 • скорочують процес сушіння;
 • очищають волосся від запахів;
 • допомагають зберегти вологу.

Професійні фени для того і створені, щоб зберегти здоров'я волосся, тому на їх купівлю економити не варто.

Вконтакте
Pinterest