Як вибрати сервер для компанії

admin Різні статті

Ваш бізнес давно перестав бути невеликим? Ваш штат співробітників постійно зростає? Збільшується кількість інформації і без даних? Тоді вам точно потрібен повноцінний сервер!

Якщо у вашій компанії працює 2-3 співробітника, то ролі сервера, скоріше за все, грає звичайний комп'ютер. Але коли кількість співробітників перевищує 3-х, звичайного комп'ютера стає складно, впорається з об'ємом запитів. Тоді з'являється необхідність придбання повноцінного сервера. Чим же сервер краще комп'ютера? По-перше, сервер набагато надійніше, так як призначений для роботи в цілодобовому режимі. Сервер має резервний блок живлення, що забезпечує безперебійну роботу системи. Є можливість масштабувати сервер, збільшити обсяг пам'яті і підвищити продуктивності.

Багато вирішують проблему шляхом оренди хмарних серверів. Спочатку це здається вигідніше і не вимагає великих вкладень. Але після пари років видно, що витрати на оренду на рік, перевищують витрати на покупку серверного обладнання.

Розраховувати обсяг сервера необхідно з урахуванням можливого збільшення вашої компанії в найближчі 5 років. Сервери бувають двох типів -стоечние і баштові. Сервери баштового типу мають низький рівень шуму і невеликі розміри, тому його можна встановити на будь-який зручний місце (стіл, шафа, полиця і т.д.). З мінусів - його складно покращувати і немає можливості масштабувати.

Браузер Brave

Баштові сервери більш привабливі для швидко зростаючих компаній, так як їх легко масштабувати. З недоліків, у них високий рівень шуму і необхідна установка серверної шафи.

При виборі серверу потрібно пам'ятати про обов'язкове створення резервних копій даних. Для цих цілей краще передбачити окремий блок або місце на хмарному сервері. Це захистити ваші дані в разі вірусної або хакерной атаки.

Для сервера рекомендується мати два блоки живлення, один підключається безпосередньо, а другої вибрано джерело безперебійного живлення. Такі заходи дозволять в разі відключення електрики, дати вам час зберегти всі дані і коректно вимкнути комп'ютер.

Найбільші виробники серверного обладнання - HP, Lenovo, Dell, Huawei.

Вконтакте
Pinterest