Як вибрати соковижималку?

admin Різні статті

Як вибрати соковижималку?Соковижималка та бажання нею володіти, прийшли в наше життя разом з іноземними фільмами і серіалами, в яких їх герої тішили себе по ранках стаканчиком свіжовичавленого соку. Багатьом після цього хотілося обзавестися цим атрибутом життєвого успіху, комфорту і респектабельності. Але широко доступними соковижималки стали відносно недавно, коли великі продавці побутової техніки розмістили їх на своїх прилавках. Після цього, кожен з нас отримав можливість зробити своє життя більш соковитим. Але при цьому виникла інша крайність. Великий вибір пристроїв зумовив появу нової проблеми, що полягає в питанні як правильно вибрати соковижималку.

Як вибрати соковижималку?

Це не так вже й важко зробити, якщо ви будете знати свої вимоги до влаштування та мати загальне уявлення про різні типи соковижималок, пропонованих в даний час. Про все це ми і збираємося розповісти вам нижче.

Як вибрати праску

Бувають соковижималки наступних видів цитрусові, відцентрові, шнекові та двужернові. Розглянемо кожен із них докладніше.

Цитрусові соковижималки (цитрус-преси).

Цитрусові соковижималки (цитрус-преси)

Призначені для отримання соку з апельсинів, грейпфрутів та інших цитрусових. Вони дуже прості і являють собою насадку конусоподібної форми, електромотора для руху цієї насадки і місткості для збору готового соку. Розрізаний навпіл апельсин вам потрібно буде тримати руками під час приготування соку. Є моделі з тримачем, але вони коштують значно дорожче. Насадки у цитрусових соковижималок виконуються знімними для кожного виду продукту: апельсина, грейпфрута і так далі. Дуже корисним може виявитися наявність реверсу, який дозволить зробити більш повне віджимання.

Як вибрати пральну машину

Ще одна корисна опція - це контроль вмісту м'якоті у готовому соку. Сік з цитрусових рекомендується готувати безпосередньо перед вживанням, так він дуже швидко окислюється і втрачає свою поживну цінність.

Також є повністю ручні моделі, що діють за принципом преса. Розрізаний навпіл фрукт поміщається на конусну насадку з отворами для витікання соку, а зверху через важіль притискається іншою конусною насадкою.

Як вибрати кондиціонер?

Відцентрові соковижималки.

Найпоширеніший вид, що зустрічається у продажу. Віджимання соку в пристроях даного типу відбувається за рахунок відцентрової сили, як у центрифузі. Попередньо подрібнені продукти закладаються в барабан через направляючу насадку. Сік видавлюється під дією прискорення через отвори в обертовому барабані і стікає в ємність. Продукти переробки залишаються всередині центрифуги.

Перевагами таких соковижималок є: простота використання, висока швидкість віджиму, невисока вартість.

Недоліки: найшумніші пристрої, так як швидкість обертання барабана в них деколи досягає 10-12 тис. об/хв. Крім того, в процесі віджимання сік дуже швидко насичується повітрям, що окисляє корисні речовини в ньому.

Шнекові соковижималки.

Як вибрати соковижималку?

Як працюють дані пристрої повинні представляти абсолютно всі, так як за своєю суттю вони являють звичайну м'ясорубку, тільки виконану більш акуратніше, ніж масивний алюмінієвий виріб з нашого дитинства. Можуть бути як з ручним, так і електричним приводом.

Переваги: ​​краще збереження в соку його поживних якостей (до 24 годин при зберіганні в холодильнику), більш висока надійність, набагато менший рівень шуму в роботі, зручність чищення, низька вимогливість до продуктів, що допускає наявність невеликих кісточок.

Недоліки. Невеликий вибір соковижималок даного типу імпортного виробництва, великі габарити в порівнянні з відцентровими соковижималками, повільне приготування соку.

Двужернові соковижималки.

Принцип дії соковижималок даного типу можна зрозуміти поглянувши на малюнок із зображенням робочих органів пристрою. Продукти проштовхуються двома обертаючимися в різні боки шнеками до шестерень, проходячи через які вони виділяють сік.

Переваги: ​​сік зберігає поживні властивості до трьох діб за рахунок мінімального контакту з повітрям, тиха робота.

Недоліки: найдорожчі пристрої з усіх типів соковижималок, в нашій країні практично не продаються, тому вам прийдеться замовляти через інтернет в Європі, чи Америці.

На що ще звернути увагу тим, хто хоче знати як вибрати соковижималку.

Потужність і розмір.

Достатня потужність дозволить вам не нарізати дрібно продукти перед завантаженням, що забезпечить вам мінімум витрат на отримання улюбленого соку. Якщо місце на вашій кухні обмежене, то слід вибирати соковижималку малих габаритів, інакше вона може розділити долю самого рідко використовуваного побутового приладу у світі - морожениці і назавжди оселитися в шафі поруч з нею.

Простота у використанні.

Якщо ви хочете завжди випивати склянку свіжого соку, то потрібно звернути увагу на легкість розбирання і зборки для очищення та миття вибраної вами моделі соковижималки. Інакше, почуття ліні перед наступною мийкою пристрою може виявитися сильніше бажання випити смачного соку.

Наявність додаткових функцій.

Деякі соковижималки оснащені вражаючими додатковими можливостями, наприклад, такими як віджимання горіхового масла, або кокосового молока. З переліком необхідних вам функцій ви повинні визначитися ще до відвідування магазину, щоб не забути в процесі вибору про що-небудь важливе.

Бюджет.

Ну, і звичайно ж, варто оцінити суму, яку ви готові витратити. Якщо ви не плануєте часте приготування соків, то можна обмежитися бюджетними моделями. В іншому випадку є сенс задуматися про придбання топової моделі з верхнього цінового діапазону.

Наостанок хотілося б порадити в питанні як вибирати соковижималку не забувати дізнатися про наявність сервісної підтримки для купованого вами бренду. Вдалого вам вибору і склянки свіжого соку щоранку.

Вконтакте
Pinterest