Як вибрати телефон для дитини?

admin Різні статті

Як вибрати телефон для дитини?Ера високих технологій подарувала нам безліч потрібних і корисних речей, однією з яких є мобільний телефон. Сьогодні люди просто не уявляють собі життя без цього простого і зручного переговорного пристрою, який дозволяє спілкуватися один з одним в будь-який зручний час.

Як вибрати телефон для дитини?

Цю новинку давно вже взяли на озброєння багато батьків, купуючи своїм дітям мобільні телефони, в першу чергу, для того, щоб завжди знати, де знаходиться їх чадо і чим займається, залишившись без нагляду дорослих.

Як перевірити мобільний телефон

Однак правильно вибрати телефон для дитини вдається далеко не завжди. Тому сьогодні наш сайт  розповість вам про те, на що варто звертати увагу при покупці мобільника для дитини.

З якого віку дитині слід купувати мобільний телефон?

Звичайно, це питання кожній мамі доведеться вирішувати самостійно, орієнтуючись на фінансове становище сім'ї і необхідність у такій покупці. У деяких сім'ях телефони дарують навіть п'ятирічним малятам, які, втім, освоюються з новою іграшкою досить швидко і не відчувають проблем, якщо необхідно подзвонити батькам або бабусям і дідусям. Однак, за великим рахунком, мобільний телефон дитині в цьому віці не потрібен, адже він постійно знаходиться під наглядом дорослих, а значить, виникнення яких-небудь форс-мажорних ситуацій повністю виключається. Але коли йдеться про школу, то вибрати телефон для дитини все ж доведеться. В першу чергу для того, щоб і малюк, і батьки відчували себе спокійно, коли їм необхідно розлучатися на тривалий час.

Шість ознак прослуховування мобільного телефону

Як вибрати телефон для першокласника?

Деякі навчальні заклади категорично проти того, щоб учні початкової школи користувалися мобільними телефонами. І в цьому є частка логіки, тому що для першокласника мобільник є, в першу чергу, дорогою іграшкою, а не засобом спілкування з батьками. Однак якщо дитина ходить до школи без супроводу дорослих і самостійно повертається додому, то без телефону йому не обійтися. Але перш, ніж вибрати телефон для дитини, слід усвідомити, що на дбайливе ставлення до телефону з його боку в цьому віці можна не розраховувати. Тому варто купувати мобільний телефон для дитини з монолітним корпусом, який в ідеалі повинен мати захист від пилу, вологи і ударів. Звичайно, така модель буде коштувати недешево, але прослужить маляті вірою і правдою не один рік, особливо, якщо він не відрізняється акуратністю. Вибирати дорогий телефон для дитини все ж не варто, щоб не вводити в спокусу дітей постарше, які можуть просто відібрати або вкрасти мобільник.

Як повернути втрачений мобільний телефон

Але і економити на якості теж не рекомендується. Хоча б тому, що від цього безпосередньо залежить здоров'я малюка. Дисплей телефону має бути досить великим, щоб дитина не напружувала зір, намагаючись прочитати SMS-повідомлення або пройти черговий рівень гри.  Вибираючи телефон для дитини, варто подбати і про деякі додаткові функції. Наприклад, про наявність ліхтарика і радіо. А ось доступ до Інтернету в цьому віці маляті абсолютно не потрібен, інакше вам доведеться постійно поповнювати рахунок мобільного на вельми солідні суми, тому що чадо весь вільний час проводитиме в «всесвітній павутині».

Який телефон вибрати дівчині?

Також дуже важливо при виборі телефону для дитини звернути увагу на мелодію, яка повинна бути досить гучною, щоб малюк завжди міг почути, що йому дзвонять. Зате на батареї можна заощадити без докорів сумління - в цьому віці малюк спілкується по телефону дуже мало, і цілком достатньо, якщо він зможе активно користуватися мобільником 1-2 години на добу.

Як вибрати телефон для дитини у віці 10-12 років?

Сучасні діти дорослішають дуже швидко і до середньої школи освоюють багато технічних новинок, включаючи комп'ютер і мобільник. Якщо у малюка в початкових класах була найпростіша модель, то цілком природно, що в 10-12 років йому захочеться мати «дорослий» телефон з безліччю додаткових функцій. Хоча б тому, щоб не виділятися серед однолітків, які вже хизуються з дорогими моделями. Тому, вибираючи телефон для дитини в цьому віці, варто, як мінімум, прислухатися до його побажань. Проте необхідно все ж дотримуватися і деяких критеріїв, завдяки яким модель буде не просто модною і дорогий, але і зручною для школяра. Дизайн моделі також відіграє важливу роль, тому що в цьому віці мобільник є атрибутом іміджу і статусу. Що ж стосується додаткових функцій, то при виборі телефону для дитини ми радимо подбати про те, щоб модель була забезпечена MP3-плеєром, фотокамерою і USB-портом, через який можна без проблем і, що важливо, абсолютно безкоштовно, закачувати на мобільник нові ігри, пісні та рингтони. Крім того, в режимі розмови батарея телефону повинна витримувати 5-6 годин, щоб підліток не відчував жодних обмежень, спілкуючись з однолітками.

Прослуховування мобільного телефону

Телефон для старшокласника: якій моделі віддати перевагу?

В ідеалі, 14-15-річним підліткам потрібно надати право самостійно вибирати мобільник. Повірте, в цьому віці діти знають про переваги і недоліки кожної моделі набагато краще, ніж їхні батьки. Звичайно, деякі критерії вибору, якими вони керуватимуться, можуть виявитися, м'яко кажучи, некоректними. Наприклад, підліток стане орієнтуватися на новинки або на вартість покупки, щоб бути самим «крутим» у класі. Але в більшості випадків, вибираючи телефон для дитини перехідного віку, слід керуватися багатофункціональністю моделі. Потужний процесор,  відеокамера, досить великий об'єм оперативної пам'яті, - ось основні критерії, на які слід орієнтуватися батькам.

Однак перед тим, як вибрати телефон для дитини, неодмінно порадьтеся з ним, а ще краще - разом відправляйтеся за покупкою. Не виключено, що в процесі вивчення модельного ряду ви зробите для себе багато нових відкриттів. Наприклад, дізнаєтеся, що вашому синові або ж дочці просто життєво необхідний модуль WI-FI, щоб у будь-який зручний час заходити на персональну сторінку в соціальних мережах і спілкуватися з друзями. Звичайно, більш сучасні телефони обійдуться набагато дорожче, проте ваша дитина цього заслуговує, не чи правда?

Вконтакте
Pinterest