Як вибрати цифровий фотоапарат?

admin Різні статті

Як вибрати цифровий фотоапарат?

Як вибрати цифровий фотоапарат? Доступність цифрових фотоапаратів широкому колу людей внесла величезний внесок у розвиток аматорської фотографії. Стрімкий розвиток області цифрової фотографії, а також постійне здешевлення вартості при збільшенні обсягів засобів зберігання інформації, таких як Flash-карти, дозволили простим користувачам робити велику кількість фотографій, швидко їх переглядати, редагувати та впорядковувати в процесі зберігання. Яскраві моменти будь-якого свята, дні народження, або іншої події у вашому житті тепер назавжди можна зберегти в карті пам'яті, жорсткому диску Вашого комп'ютера або на фотопапері з допомогою кольорового принтера. Тепер не потрібні плівки, розчини для проявки, темні кімнати і червоні лампи. Все стало набагато простіше.

Отже, як правильно вибрати цифровий фотоапарат? Які бувають різновиди фотоапаратів?

Грубо кажучи всі цифрові фотоапарати можна розділити на дві групи. Це так звані «мильниці» і цифрові фотоапарати «класичної» форми. Назва «мильниця» увійшла в побут з часу появи дешевих плівкових фотоапаратів середньоазіатського виробництва, які за формою нагадували однойменний виріб. Незважаючи на дещо зневажливе назву, цифрові пристрої даного типу досить повно задовольняють потреби любителів «побутової» зйомки, мають невисоку вартість, компактні розміри і малу вагу. Якщо ви не хочете вникати у всі тонкощі процесу фотографування, то дані пристрої саме для вас. Але це зовсім не означає, що вам закрита дорога в світ класичних фотоапаратів. У будь-якому з них є автоматичний режим, який все зробить за вас, але при цьому ви отримаєте більш якісні знімки, ніж з використанням «мильниць».

Якщо ж ви хочете вникнути та знати все про процес фотографування, мати над ним максимальний контроль і управління, а також володієте при цьому фінансовими можливостями, то вам однозначно потрібен «класичний» цифровий фотоапарат. Вартість даних пристроїв як мінімум в два-три рази вище «мильниць», а якщо в подальшому ви вирішите комплектувати свій фотоапарат різними об'єктивами, то ціна може відрізнятися і на порядок більше.

Як вибрати хороший диктофон

Вибору «класичних» фотоапаратів і об'єктивів для них присвячені цілі сайти, так як це дуже велика тема з безліччю нюансів. При бажанні ви завжди зможете знайти дану інформацію в інтернеті. Ми її торкатися в даній статті не будемо, а розглянемо невеликий список правил для вибору побутового цифрового фотоапарата першого типу.

Поради з вибору цифрових фотоапаратів

Не женіться за кількістю мегапікселів у фотоапараті. Число мегапікселів визначає роздільну здатність матриці. Для якості ваших знімків куди більш важливий об'єктив.

Виходячи з попереднього пункту, віддайте перевагу пристроям зі скляними лінзами. Але якщо в характеристиках пристрою матеріал лінз не зазначений, то визначити його у вас навряд чи вийде.

Оптичний зум краще цифрового, так як надає більше можливостей для фотографування.

Якщо плануєте знімати в умовах недостатньої освітленості, то зверніть увагу на роботу вбудованого спалаху і режим його роботи.

Як вибрати хороший обігрівач

Зверніть увагу на додаткові функції, які можуть вам знадобитися, наприклад автоспуск.

Дізнайтеся який обсяг знімних носіїв підтримує вибрана вами модель. Чим більше об'єм, тим більше фотографій ви зможете зробити і зберігати безпосередньо в карті пам'яті фотоапарата.

Дізнайтеся про тип вбудованих акумуляторних батарей, їх місткості, часу автономної роботи і наявності зарядного пристрою для них.

Подивіться на порти, через які ви будете підключатися до комп'ютера для того щоб зберегти ваші фотографії. Це можуть бути порти USB або IEEE 1394 (FireWire).

Для фотографій 10х15 см підійде практично будь-який сучасний цифровий фотоапарат. Але великі розміри фотографій можуть змусити вас шукати фотоапарати і принтери більш високого роздільної здатності.

Вконтакте
Pinterest