Як видалити історію в Skype

admin Різні статті

Як видалити історію в Skype

Як видалити історію в Skype. Якщо ви користуєтеся програмою Skype, у вас може виникнути необхідність видалити історію переписки. Скажімо, ви розлучилися з коханою людиною і не хочете, щоб хоч щось нагадувало вам про неї. Отже, як видалити історію в Скайпі?

Історія повідомлень зберігається в вашому локальному профілі Skype на комп'ютері, на якому власне і встановлена ​​програма. Але щоб видалити історію в Скайпі, не обов'язково лізти в цей локальний профіль - можна скористатися штатними засобами самої програми.

Як видалити історію повідомлень в Skype

Для цього в меню Інструменти виберіть пункт Настройки. Перейдіть на вкладку Безпека. Під написом Зберігати історію ви побачите кнопку Очистити історію. Натисніть цю кнопку, а у вікні, підтвердження клікніть по кнопці Видалити. Якщо ви не хочете, щоб історія вашої переписки в Скайпі зберігалася, в випадаючому списку під написом Зберігати історію виберіть опцію Не зберігати і натисніть кнопку Зберегти внизу вікна.

Але істотний недолік цього методу в тому, що він не дозволяє видалити історію в Skype для окремого контакту: віддаляється історія листування абсолютно з усіма контактами. Що робити, якщо вам потрібно видалити історію повідомлень для якогось одного контакту, а всю іншу історію залишити в цілості й схоронності? Тут штатні засоби Skype не підійдуть, доведеться звертатися до допомоги сторонніх програм.

Утиліта Skype chat helper, написана незалежними розробниками, дозволяє видалити історію листування з окремим контактом. Спочатку вам потрібно завантажити і встановити програму на свій комп'ютер (врахуйте, що для установки Skype chat helper вимагається Microsoft. NET Framework 3.5).

Перш ніж видаляти історію листування, потрібно скопіювати або записати ім'я контакту, листування з яким ви хочете видалити, і закрити Skype. Після цього потрібно створити резервну копію вашого локального профілю Skype, щоб можна було з легкістю відновити інформацію, якщо щось піде не так.

Щоб зайти в свій локальний профіль Skype, потрібно перейти за наступною адресою:

  • C:\Documents and Settings\Username\Application Data\Skype\Skype_username\ (для Windows XP)
  • C:\Users\Username\AppData\Roaming\Skype\Skype_username\ (для Windows Vista або 7)

де Username - ваше ім'я користувача в системі, a Skype_username - ваше ім'я користувача Skype.

Не забудьте включити відображення прихованих файлів і папок, інакше потрібну папку вам знайти не вдасться. Можна знайти папку з вашим локальним профілем Skype і по-іншому. Натисніть кнопку Пуск і виберіть пункт Виконати (або використовуйте комбінацію клавіш Win + R). У вікні, впишіть%APPDATA%\Skype і натисніть ОК.

Скопіюйте куди-небудь папку з вашим профілем, щоб у разі чого можна було повернути її на місце в цілості й схоронності. Зробивши резервну копію, можна запускати програму Skype chat helper.

У вікні програми в поле Username потрібно вибрати ваш логін Skype, а в полі Contact вписати логін Skype того користувача, листування з яким вам потрібно видалити. Натисніть кнопку Remove chat history, щоб почати видалення. Коли видалення буде завершено, запустіть Skype і перевірте, чи вдалося вам видалити історію в Скайпі. Врахуйте, що програма Skype chat helper може не працювати на операційній системі Windows 7.

Ще можна спробувати видалити історію в Skype за допомогою програми SkHistory. Для запуску цієї програми слід спочатку встановити Adobe Air Runtime. За замовчуванням програма запускається на англійській мові, для перемикання на російську потрібно в меню Language у верхній частині вікна програми вибрати відповідну опцію.

У вікні програми є кілька пунктів. У першому пункті додаток само знайде папку з вашим локальним профілем Skype. В другому потрібно вибрати ваш аккаунт Skype і натиснути Вибрати аккаунт. Також потрібно натиснути кнопку Створити резервну копію (особливо якщо ви не зробили цього вручну).

У третьому пункті виділіть в списку контактів потрібний контакт і натисніть кнопку внизу списку. Вам покажуть історію листування з контактом. Ви можете видалити всю переписку або тільки окремі записи, а також експортувати логи у файли формату TXT або HTML.

Ось і все, про те, як видалити історію в Skype.

Вконтакте
Pinterest