Як видалити музику з iPhone?

admin Різні статті

Як видалити музику з iPhone? Якщо Ви зіткнулися з  проблемою видалення музики з iPhone, то читайте далі. Приблизно 90% користувачів використовують в якосты iPhone-плеєра додаток iPod. Цей стандартний програвач побудований так, що музика в нього закачується тільки шляхом синхронізації з iTunes. Відповідно, якщо Ви надумали закачати або видалити музику з iPhone то знадобитися iTunes, на жаль, видалити музику засобами телефону не вийде.

Видалення музики з iPhone

  • Підключіть iPhone до комп'ютера за допомогою USB-кабелю, запустіть iTunes, натисніть на iPhone
  • Перейдіть у вкладку Музика
  • Встановіть галочку в графі - Синхронізувати музику
  • Зараз потрібно натиснути Синхронізувати, але перед тим як натискати перевірте інші вкладки і зніміть там всі маркери, а то причепом видаліть не лише музику, але і ще що-небудь (раніше закачані рінгтони, програми і т.д.). Також у вкладці Огляд поставте маркер - Обробляти музику і відео вручну. Ось тепер можна натискати.

Як видалити музику з iPhone?

Після виконання синхронізації музика в iPhone заміниться музикою iTunes, якщо iTunes ще не містив музичних файлів, то музики в iPhone відповідно не буде, якщо ж ви вже створили власну музичну бібліотеку iTunes, то після синхронізації вона з'явитися в додатку iPod телефону. Зверніть увагу на статю Як відключити інтернет на iPhone?

Як видалити музику з iPhone ми розібралися, іноді у новачків виникає ще одне питання, пов'язане з темою видалення музики - як видалити пісню з iPhone? Видалити пісню з iPhone, можна лише вилучивши її з медіатеки iTunes і виконавши після цього синхронізацію.

Підводячи підсумок до всього вище написаного, ми приходимо до висновку: вміст плеєра iPod залежить від вмісту iTunes. Якщо Ви впоралися з видаленням музики з айфона, то також зможете видалити фото з iPhone, звичайно за умови що фотографії і малюнки вже не потрібні.

Ось і все, про те як видалити музику з iPhone.

Вконтакте
Pinterest