Як видалити підписників Вконтакті

admin Різні статті

Як видалити підписників ВконтактіЯк видалити підписників Вконтакті. Зміни в системі друзів у популярній соціальній мережі Vkontakte викликали багато негативних відгуків з боку користувачів: тепер якщо ви відхилили запит людини про додавання в друзі, він залишається у вас в підписниках. Більш того, незнайомі люди можуть просто підписатися на ваші оновлення, не додаючи вас у друзі. Як же видалити підписників vkontakte?

Як видалити підписників Вконтакті

Коли ви підписуєтеся на людину, її загальнодоступні оновлення з'являються у вашій стрічці новин. Точно так же ваші загальнодоступні оновлення з'являються в стрічці новин тих, хто підписаний на вас. На відміну від додавання в друзі, підписка - процес не обопільний: людині не потрібна ваша згода, щоб підписатися на ваші оновлення. Також читайте, що робити, якщо зламали сторінку Вконтакті.

Багатьох таке положення справ дратує: не всім приємно, коли на їхні новини підписані незнайомі люди або ті, з ким перетинатися не хочеться (колишній хлопець або дівчина, нова пасія колишнього хлопця чи дівчини, колеги і т.п.). Чи можна якось видалити підписників Вконтакті, прибравши зі списку передплатників неугодних вам користувачів?

Офіційного способу видалити підписників Вконтакті немає. Але можна спробувати використовувати «обхідні» способи, можливо якийсь із них може допомогти. Для початку можна попросити людину відписатися від вас по-хорошому, відправивши йому приватне повідомлення. Або залишити на своїй стіні послання всім підписникам з проханням відписатися: вони побачать його у своїй стрічці новин.

Ось тільки немає ніяких гарантій, що люди добровільно відпишуться від ваших оновлень vkontakti. Загальне прохання помітять не всі, спамери навряд чи взагалі прочитають ваше повідомлення, деяким підписникам ви, можливо, самі не будете писати, тому що спілкуватися з цими людьми не хочете. Нарешті, якщо підписників багато, писати кожному особисто може виявитися стомлюючим заняттям.

Тому другий варіант - це залишити підписників, але при цьому максимально урізати їм доступ до вашої особистої інформації. У налаштуваннях приватності (пункт меню Мої Налаштування, вкладка Конфіденційність) ви можете зробити так, що більшу частину вашої особистої інформації зможуть бачити лише ваші друзі - а кого додати в друзі, ви вже вирішуєте самі.

Недолік цього методу в тому, що обмежити доступ абонентів до всієї інформації не вдасться: буде видно частину вашої особистої інформації (наприклад, дата народження, місто, логін Skype, вебсайт), ваші записи на стіні, список ваших підписників, фотографії, які ви постили на своїй стіні, список ваших друзів та підписок (приховати можна тільки 15 з них), відео і аудіозаписи. Так що повністю закритися від не-друзів, як це було можливо раніше, вам не вдасться.

Можна видалити підписників Вконтакті, занісши їх у чорний список. Для цього зайдіть на сторінку з вашими підписниками, наведіть на аватарку підписника і клацніть на хрестик у правому верхньому куті. З'явиться віконце підтвердження занесення користувача в чорний список. Якщо впевнені - тисніть Продовжити.

Коли ви занесете людину в чорний список, він більше не зможе відправляти вам особисті повідомлення і заявки в друзі, а також переглядати вашу сторінку. При цьому він, природно, зникне зі списку підписників. Недолік цього методу в тому, що кожного підписника доведеться заносити в список вручну, якщо у вас підписників занадто багато - процес виявиться досить трудомістким.

Якщо ви вирішили помилувати когось з чорного списку, перейдіть на вкладку Чорний список у розділі Мої Налаштування і клацніть по посиланню Видалити зі списку навпроти цього користувача. Але врахуйте, що тоді користувач знову буде в списку ваших підписників, якщо він не встиг відписатися сам, поки був у чорному списку. А в цій статті можна дізнатися чому Не завантажуються фото в Вконтакті.

Так що єдиний вірний спосіб видалити підписників vkontakti - це занести їх в чорний список. Але спосіб цей досить радикальний (людина більше взагалі не зможе з вами спілкуватися) і трудомісткий, якщо підписників у вас багато.

Тепер ви знаєте, як видалити підписників Вконтакті.

Вконтакте
Pinterest