Як видалити профіль в Однокласниках

admin Різні статті

Як видалити профіль в ОднокласникахНезважаючи на зручність соціальних мереж, деякі користувачі приймають рішення видалити свій профіль. Причини можуть бути різними - від обридлого спаму до ревнивої другої половинки. На них ми докладно зупинятися не будемо, а просто розповімо, як видалити профіль в Однокласниках - саме в цій соціальній мережі у користувачів найчастіше виникають труднощі при видаленні свого профілю.

Як видалити свій профіль в Однокласниках

Для того щоб видалити акаунт в Однокласниках, першим ділом увійдіть в свій аккаунт, ввівши логін і пароль. Зайдіть на свою сторінку і перегорніть її до самого низу. Радимо гортати не саму сторінку профілю, а яку-небудь іншу - скажімо, сторінку з нотатками або подарунками. Справа в тому, що на сторінці профілю може бути включений нескінченний скролінг: при прокручуванні будуть автоматично довантажуватися все нові і нові пости з вашої стрічки, тому до низу сторінки добратися буде проблематично.

Прогорнувши до самого низу сторінки - так званого підвалу - ви побачите декілька колонок з посиланнями. У правій нижній колонці знайдіть посилання Регламент і натисніть його. Відкриється сторінка з ліцензійною угодою, яку теж потрібно буде перегорнути. У самому кінці угоди буде посилання Відмовитися від послуг. Вона-то вам і потрібна.

Як видалити профіль в Однокласниках Коли ви клацніть по цьому посиланню, відкриється вікно видалення профілю. У ньому вам буде запропоновано вказати причину, по якій ви бажаєте видалити свою сторінку в Однокласниках. У числі причин будуть :

  •     незадоволеність дизайном і розцінками на послуги;
  •     злом профілю;
  •     рішення створити новий профіль з нуля;
  •     відхід з соціальних мереж;
  •     перехід в іншу соціальну мережу.

Вам потрібно просто поставити галочку в чекбоксі навпроти відповідної вам причини (або декількох причин ). Крім того, вас попередять про те, що при видаленні профілю назавжди буде видалена вся пов'язана з ним інформація, і поцікавляться, чи дійсно ви готові втратити зв'язок зі своїми друзями.

Для остаточного видалення профілю потрібно ввести свій поточний пароль від аккаунта в Однокласниках в спеціально призначене для цього поле і натиснути кнопку Видалити назавжди. Після цього буде видалена вся інформація про вашому профілі: особиста інформація, фотографії, оцінки, коментарі, листування і т. п. Якщо ви передумали видаляти сторінку, натисніть кнопку Скасувати.

Видалення профілю остаточне і безповоротне, тому при необхідності перед видаленням потрібно зберегти на жорсткий диск фотографії, скопіювати важливу інформацію з листування або контактні дані друзів і т. п.

Якщо ви видаляєте старий профіль для того, щоб створити новий, вам слід знати про один нюанс. Кожен акаунт в Однокласниках прив'язується до номера телефону. Після видалення профілю телефон ще деякий час залишається в базі даних сайту; прив'язати до нього нову сторінку можна буде лише через три місяці після видалення старої.

Тому якщо ви плануєте створити новий профіль у цій соціальній мережі, вам доведеться або почекати три місяці, або використовувати інший номер телефону. Якщо номер телефону у вас один, а новий профіль потрібен терміново, ви можете не видаляти сторінку, а просто вручну видалити всіх друзів, змінити особисту інформацію і почати своє життя в соціальній мережі з чистого аркуша.

Перш ніж видаляти свій аккаунт на сайті, радимо зважити всі за і проти, адже це дія необоротне. Якщо ви вирішили видалити сторінку через небажаних гостей, ви можете замість цього додати користувачів, увага яких вам неприємно, в чорний список, змінити настройки публічності або закрити профіль від користувачів, які не є вашими друзями (правда, остання послуга є платною ).

Вконтакте
Pinterest