Як видалити сторінку в контакті

admin Різні статті

Як видалити сторінку в контактіЯк назавжди видалити сторінку в контакті. Вже досить багато громадян інтернету підсіло на молодшого клона Facebook - В Контакте. І інтерфейс до болю схожий (Дуров навіть кольорову гаму не змінив), і недавні поновлення на стіні тільки більше додали схожості. Багато відеоролики про Facebook запросто переводяться на російську мову з заміною відповідних термінів на «Контакт». В американському прототипі Facebook видалити сторінку простіше простого, треба зайти на Account Settings і натиснути на Deactivate Account.

Звичайно, просто так ніхто не віддасть таке дорогоцінне майно, як аматорські фото, зроблені за допомогою мобільного телефону та віртуальні тамагочі. Якщо користувач запитав деактивацію аккаунта, то треба буде вводити каптчі, відповідати на питання і потім два тижні принципово не натискати на літеру f, щоб схвалити яку-небудь репліку на блозі. Після цього адміністрація обіцяє нікому не видавати секрети аккаунта, навіть їх власнику, хоча інформацію (мабуть вона представляє величезне стратегічне значення, не дарма ходять чутки про зв'язки Facebook зі службами безпеки) залишить на вічне зберігання.

Як видалити сторінку в Контакті

Весело видаляємо сторінку В Контакте назавжди

Найдієвіший спосіб видалити сторінку - самому стати спамером, причому зосередити свої зусилля виключно на техпідтримці і сторінці самого Дурова (до них можна додати кількох впливових політиків Думи або Ради). А щоб адміністратори поквапилися з видаленням аккаунта, то під виглядом спаму треба розсилати непристойні вирази або рекламу прального порошку, який відучує домогосподарок від кип'ятіння. Таку розсилку треба не лінуватися проводити як мінімум по три рази на день. Для підстраховки весь матеріал автоматично кидати на стіну всім друзям і друзям друзів. Звичайно, доведеться кілька днів від комп'ютера не відходити і репутація серед не віртуальних знайомих, які мають сторінки в Контакте, значно похитнеться. Ось так от можна весело і назавжди видалити сторінку vkontakte.

Як назавжди видалити сторінку vkontakte

Не менш веселий, але більш пристойний спосіб видалити свою сторінку і відмовитися від Контакту виглядає наступним чином. Треба занести батька-засновника, тобто Павла Дурова в чорний список (треба шукати в «Моїх налаштуваннях»). Якщо раптом не допомогло, то треба створити нову поштову адресу (спеціально для сміття); замінити на нього той, який зазначений в акаунті; поміняти пароль на абракадабру (провести пару раз тильною стороною долоні по клавіатурі з включеою арабською мовою або хінді). Потім видалити всіх друзів, всі фото та відео, особливо оповіщення, повністю очистити вміст сторінки. Зайти в «Конфіденційність» в «Моїх налаштуваннях» і скрізь поставити статус «тільки я». Фінальним акордом могла б бути заміна імені та прізвища на щось що зовсім не відповідає дійсності, але зараз без відома адміністраторів це не вийде зробити. По ідеї, якщо не заходити на таку видозмінену сторінку, то вона повинна бути вилучена, як неактивна протягом місяця.

Але, як завжди, є підступ. Тому що через 32 дні, згадавши все-таки дивний пароль і дивакувате прізвище, власник небажаного аккаунта в Контакте може з подивом виявити його на місці. Адміністратори злегка прибріхують, коли обіцяють видаляти сторінки, на які скрізь вхід заборонено, за 30 днів.

Як видалити свою сторінку В Контакті

Є ще один спосіб - самий пристойний і зовсім не дієвий. Треба написати Дурову ввічливе лист з проханням про видалення облікового запису. Але, як показує практика, щоб дійсно досягти результату, слід використовувати всі методи, причому одночасно. Хоча, якщо Контакт користувачеві просто перестав бути потрібним, достатньо перестати заходити на свою сторінку і не переживати про те, хто що подумає, якщо раптом вона буде зламана і з неї посиплеться спам. Якщо власник сторінки - людина, не мирян з порнографією, то йому простіше буде всім друзям розіслати повідомлення про те, що В Контакте він покидає і все оголені фото (так само як і непристойні запрошення в непристойні групи) буду виходити не від нього особисто, а від хакерів.

У досить скрутному становищі опиняються ті користувачі, які не хочуть рвати з віртуальним світом. Сторінки зламують, блокують доступ до зміни пароля, іноді навіть самі контактівці забувають дані. Їм доводиться заводити нові акаунти і докладати всі зусилля для того, щоб позбутися від старих. На жаль, без послуг професійних зломщиків увійти на стару сторінку В Контакті не вийде (якщо змінено пароль), природно не вийде її і видалити. У такому випадку слід заводити новий аккаунт, наново шукати друзів, вирощувати нові городи і заводити нових вихованців.

А тепер самий новий і самий простий спосіб видалення сторінки вконтакті:

Переходимо до сторінки vk.com/settings?act=deactivate вказуємо причину і просто видаляємо сторінку.

Як видалити свою сторінку В Контакті

Можливість видалення особистих сторінок vkontakte з'явилася в серпні місяці 2011 року.

Ось і все про те як видалити сторінку вконтакті.

Вконтакте
Pinterest