Як видалити сторінку в Однокласниках

admin Різні статті

Як видалити сторінку в ОднокласникахОтже, якщо Ви читаєте цю статтю, то це означає, що Ви все-таки зважилися на такий крок, як видалення сторінки Вашого аккаунта в популярній соціальній мережі "Однокласники". Сама процедура видалення себе з Однокласників займає декілька секунд, так як ця функція передбачена творцями даного проекту і тут, ми просто покроково опишемо, куди зайти, і що натиснути.

Як видалити сторінку в Однокласниках

Ну що ж, якщо Ви ще не передумали, і сповнені наміри довести задумане до кінця, то давайте приступимо безпосередньо до видалення Вашого профілю.

Попередження перед видаленням сторінки з однокласників:

Перш за все, варто відзначити, що для того щоб видалити свою сторінку з Однокласників, необхідно мати доступ до свого облікового запису, інакше у Вас нічого не вийде, так як потрібно вручну вводити Ваш поточний пароль. Так само хочемо Вас попередити, що видалення Вашого профілю, з усім вмістом, відбудеться необоротно і назавжди, тобто, Ви не зможете ні яким способом відновити цю, видалену сторінку, та інформацію на ній. Доведеться створювати нову сторінку аккаунта.

Починаємо видалення своєї сторінки в однокласниках:

Отже, якщо після всього написаного, Ви все ще наполягаєте на видаленні своєї сторінки, то приступимо до безпосередніх кроків:

  • Крок перший: увійдіть у свій акаунт, ввівши логін і пароль, перейдіть свою сторінку в самий низ, і перейдіть за посиланням "Регламент".
  • Крок другий: прокручуємо відкрилася сторінку з правилами в самий низ, і тиснемо на посилання "Відмовитися від послуг".
  • Крок третій: уважно читаємо, в віконці, все попередження, думаємо ще раз, і якщо не передумали, то вводимо Ваш пароль, а потім натискаємо кнопку "Видалити".

Чому так складно видалити свою сторінку з соціальної мережі? Все дуже просто, чим більше людей зареєстровано на сайті, тим більший рейтинг в Інтернеті він має. І неважливо користуються люди своєю сторінкою чи ні. Як правило, на самому сайті немає доступної інформації про те, як ви можете видалити свою сторінку. До того ж померлі люди, особистих даних яких ніхто не знає, продовжують перебувати в соціальних мережах. Адміністратори сайту не проводять систематичну перевірку активності для користувача, відповідно, дізнатися, що люди роками не відвідують свій аккаунт неможливо.

Як відновити видалені фотографії

Деякі користувачі реєструються кілька разів з різних поштових скриньок. Причин цьому може бути безліч: забули пароль, неможливо зайти на свою сторінку, так як відбувається збій, зламали аккаунт і т.д. Таким чином, на порталі може бути кілька десятків тисяч людей «клонів». Однак видалити свої колишні дані вкрай складно, не володіючи спеціальними знаннями.

Відкритість інформації також може зіграти з вами злий жарт. Нерідкі випадки, коли фотографії людей з привабливою зовнішністю з'являлися на сайтах знайомств, порно-сайтах, порталах, що пропонують людям інтим-послуги і т.д. На жаль, сьогодні ніхто не несе відповідальності за поширення особистої інформації про користувачів соціальних мереж по Інтернету. Саме тому необхідно уважно стежити за тим, які дані про себе ви залишаєте у віртуальному просторі, а також максимально швидко видаляти свій аккаунт з сайтів, якщо в цьому виникла гостра необхідність.

На жаль, сьогодні ще немає способу видалити сторінку в Однокласниках, якщо ви забули свій пароль і не можете його відновити, але, думаємо, що незабаром і ця проблема буде вирішена.

Чи є ще спосіб видалити сторінку в Однокласниках?

  • Зайдіть на свою сторінку на сайті Odnoklassniki.ru
  • Скопіюйте код: &st.layer.cmd = PopLayerDeleteUserProfile
  • Вставте його в кінець рядка (ні яких символів в адресному рядку видаляти або додавати НЕ потрібно!)
  • Натисніть на клавіатурі кнопку Enter
  • Якщо Ви все зробили правильно - то Ви побачите наступне вікно:delete-odnolassniki.jpg
  • Прочитайте уважно, що написано в цьому вікні
  • Якщо згодні - введіть свій пароль для Odnoklassniki.ru і натисніть кнопку "Видалити"

Ваша сторінка і всі Ваші дані видалені з Одноклассники.ру!

Відеоінструкція по видаленню сторінки в Однокласниках

Ось і все про те, як видалитися з Одноклассники.ру!

Вконтакте
Pinterest