Як видалити TopFace в Facebook?

admin Різні статті

Як видалити TopFace в Facebook?TopFace - популярний додаток в соціальній мережі Facebook, який дозволяє оцінювати фотографії інших користувачів, знайомитися і спілкуватися. Багато хто із задоволенням ним користується, але що робити, якщо ви встановили TopFace, а потім додаток вам набрид? Як видалити TopFace в Facebook?

Для початку - трохи докладніше про те, що являє собою додаток TopFace. Після його установки ви можете знаходити в Facebook людей за певними критеріями (стать, вік, місце проживання) і оцінювати їх фотографії. Вподобаному користувачеві можна відправити повідомлення, подарувати подарунок - а вже результат знайомства залежить тільки від вас.

Як видалити TopFace

TopFace досить цікавий додаток, але якщо тільки ви встановили його свідомо і активно їм користуєтеся. Але ж може статися так, що він вам набридне, а повідомлення про нові оцінки продовжуватимуть приходити. Або ви настільки їм захопитеся, що в один прекрасний момент зрозумієте, що пора зав'язувати. А може, ви просто встановили додаток, перейшовши по надісланому знайомим посиланню, щоб подивитися, що ж воно з себе представляє, а вам не сподобалося. У всіх цих випадках корисно буде знати, як видалити TopFace.

Як просто видалити TopFace в Facebook?

Отже, щоб видалити TopFace, авторизуйтеся в Facebook і натисніть на стрілочку в правому верхньому куті вашої сторінки в Facebook (вона знаходиться біля напису «Головна»). Розгорнеться меню з декількох пунктів, в якому вам потрібно буде вибрати опцію «Налаштування облікового запису».

Відкриється сторінка налаштувань. Меню цієї сторінки знаходиться зліва; в цьому меню вам необхідно вибрати пункт «Програми». У правій частині сторінки з'явиться список встановлених вами програм (додатків, які мають доступ до вашого профілю в соціальній мережі Facebook).

Знайдіть у списку додаток TopFace і клацніть по напису «Редагувати» (тільки не треба натискати на назву програми, так як вона є посиланням, натиснувши на яке, ви перейдете безпосередньо до додатка).

Якщо вам просто набридли повідомлення, що надсилаються TopFace, але остаточно видаляти додаток ви поки не мають наміру, в випадаючому меню в рядку «Повідомлення» виберіть пункт «Ніколи».

Якщо ж ви не хочете, щоб ваші друзі бачили публікації, розміщені додатком у вашій Хроніці Facebook від вашого імені, зверніть увагу на рядок «Повідомлення від Вашого імені». Там у спадному меню можна вибрати, хто буде мати доступ до цих повідомлень: всі користувачі, друзі, окремі групи друзів, тільки ви.

Але якщо ви хочете остаточно видалите TopFace, всі ці налаштування вам, звичайно ж, не потрібні. Вам просто потрібно клікнути по посиланню «Видалити додаток» у правому верхньому куті. Відкриється вікно підтвердження видалення, натисніть кнопку «Видалити» (додатково можете поставити галочку навпроти фрази «Видалити всі дії програми»).

Все, додаток видалено. Тепер TopFace більше не матиме доступу до вашої особистої інформації та фотографій, вам не будуть приходити повідомлення. Правда, ваші повідомлення і оцінки залишаються в базі додатку, так що якщо ви вирішите встановити його знову, то, зайшовши в додаток, ви побачите, що там все так само залишилося, як і було, поки ви не видалили TopFace.

Власне, ось і вся інструкція. Також можете почяитати про те, як видалити сторінку вконтакті. Як бачите, позбутися додатка TopFace, якщо воно вам докучає, дуже просто. Якщо ви встановили додаток випадково, клікнувши на посилання, залишене на вашій стіні одним з користувачів, в майбутньому просто уважніше ставтеся до подібних повідомлень і обов'язково читайте текст у спливаючих вікнах, перш ніж дозволити тому чи іншому додатку доступ до вашої особистої інформації в Facebook.

Вконтакте
Pinterest