Як видалити всі записи зі стіни Вконтакті

admin Різні статті

Як видалити всі записи зі стіни ВконтактіУ соціальній мережі Вконтакті є багато різних корисних та цікавих функцій, які доставляють користувачеві масу позитивних емоцій. Одна з таких «функцій» - записи на стіну Вконтакті.

Думаємо, не варто зараз пояснювати, що це таке, адже ви і самі в курсі, а можливо, навіть є активним користувачем стіни. Написати анекдот другу на його стіні, привітати з днем ​​народження, зі святами, просто пожартувати над друзями та знайомими - стіна вконтакті - ідеальне "місце" для подібних розваг.

Та й взагалі, стіна в соціальній мережі VK може багато про що розповісти: і про господаря сторіночки, і про його друзів і знайомих. Але часом бувають такі моменти, коли просто хочеться видалити записи на стіні вконтакте.

Як видалити всі записи зі стіни Вконтакті

Коли відкриваєш свою сторінку VK і помічаєш наступне: реклама від випадкових людей, котрі додалися недавно до тебе в «друзі», дуже багато непотрібних повідомлень, які були створені за допомогою різних ігор і додатків вконтакті.

Все це з часом починає дратувати, але ж уже настільки звик до даної соціальної мережі, що не хочеться покидати свою затишну сторінку, та й друзі, знайомі, що називається, тримають. Не рідкісні й інші випадки, якщо недоброзичливці залишають дуже безсоромні записи на вашій стіні.

Що робити? У пориві можна взяти і видалити сторінку VK, але ми радимо вам не турбуватися так сильно - набагато простіше видалити все те, що на стіні, і на цьому ми зупинимося докладніше. Так як видалити всі записи вконтакті? Варіантів багато: від складних і нераціональних до самих найпростіших і зручних.

Не працює відео Вконтакті

Видалення всіх записів зі стіни Вконтакті. Спосіб перший

Можна, звичайно, видаляти вручну. Добре, якщо ваша стіна VK не має багато записів. Але якщо ж ви активний користувач соцмережі, видаляти вручну численні записи буде дуже довгим і виснажливим заняттям. Як видалити ручним способом: просто використовуйте хрестик «видалити запис», що розташований у правому верхньому куті кожного запису.

Повідомлення на стіні завжди можна відновити, для цього треба натиснути на місці щойно віддаленого запису «відновити». Даний метод також підходить для тих людей, хто боїться підчепити комп'ютерний вірус, якщо використовувати неперевірені спеціальні програми, щоб очистити записи вконтакті. З іншого боку, з надійним антивірусом вам не варто боятися шукати хороші програми.

Як видалитися з підписників Вконтакті

Видалення всіх записів зі стіни Вконтакті. Спосіб другий

Другий спосіб нагадує перший. Закрийте свою стіну від всіх друзів і видаляйте також вручну.

Як видалити всі записи зі стіни вконтакте - програми для очищення стіни вконтакті

Видалення всіх записів зі стіни Вконтакті. Спосіб третій

Використання спеціальних програмних кодів - скриптів для очищення стіни. Скрипт поміщається в рядок введення тексту на стіну вконтакті, натискається Enter і повідомлення благополучно зникають.

Але є і мінуси в такому способі: деякі скрипти працюють тільки в Firefox, інші - тільки в Opera, тому видалити записи зі стіни vkontakte даними способами можна, але не зовсім просто. Та й не кожен користувач захоче розбиратися з незрозумілими кодами.

Як читати видалені повідомлення Вконтакті

Видалення всіх записів зі стіни Вконтакті. Спосіб четвертий

Нарешті, останній спосіб, який отримав велике поширення в мережі і позитивні відгуки.

Програми для видалення записів зі стіни вконтакті

Програм для очищення записів на стіні VK зараз превелика безліч. Ми коротко розглянемо найоптимальніші. VkontakteWallCleaner - назва говорить за себе. Проста програма, що дозволяє очистити записи. VkBot - програма для видалення записів вконтакті.

Встановлюєте останню версію програми, запускаєте, вводите свої дані VK (логін і пароль) і в підсумку отримуєте багато різних функцій, про які ви могли тільки мріяти! Програми допоможуть вам відповісти на питання: як зробити відкладений запис вконтакті. Дана функція додає заплановані записи на стіну в співтовариства в строго призначений час.

Як знайти людину Вконтакті за id

Також для цього рекомендуємо скористатися інтернет-сервісом Buzzlike. Використовуйте програми для видалення записів вконтакті і нехай на вашій сторінці завжди будуть панувати порядок і затишок.

Вконтакте
Pinterest