Як видалити Windows 7?

admin Різні статті

видалення Windows 7

Як видалити Windows 7? Дана стаття покликана розповісти вам як видалити Windows 7 повністю з вашого пресонального комп'ютера. Розробники ОС Windows 7 в документації до операційної системи запевняють що для того, щоб повністю видалити операційну систему потрібно заново встановити попередню версію системи. Даний метод є правильним у тому випадку якщо ви відформатували розділ диска в процесі установки або виконали установку Windows 7 в режимі оновлення.

Видалення Windows 7

У тому випадку, якщо у вас встановлена операційна система Windows 7 в якості другої спільно з Windows XP або Windows 2003 то існує можливість видалення Windows 7 без перевстановлення Windows XP. Для цього потрібно виконати деякі нескладні дії.(А визнаєте, що таке MinWin?, якщо ні то прочитайте статтю)

Як видалити Windows 7?

  • Перш ніж ми приступимо до видалення Windows 7 потрібно зберегти всі важливі дані з розділу де встановлена Windows 7 шляхом збереження їх на зовнішніх носіях або перенесення на інші розділи. Збереження все ж краще провести на зовнішні накопичувачі, оскільки може трапиться якась непередбачена ситуація і ви можете втратити доступ до жорсткого диску комп'ютера.
  • Тепер завантажуємо операційну систему Windows 7 і в режимі адміністратора запускаємо командний рядок. Також потрібно вставити в DVD-привод диск з дистрибутивом Windows 7.
  • У командному рядку вводимо наступну команду, де буква F: це буква приводу з диском Windows: F:\Boot\Bootsect.exe-NT52 All
  • Після виконання даної команди завантажувач Windows 7 буде повністю знищено, а завантажувач Windows XP відновлений.
  • Тепер перезавантажуємо комп'ютер і при наступному завантаженні замість завантажувального меню Windows 7 ви повинні побачити завантажувальне меню Windows XP.
  • Тепер коли операційна система Windows XP успішно завантажилася ви можете спокійно видалити всі належні Windows 7 файли, а саме всі файли на розділі де стояла Windows 7 і деякі файли з розділу з встановленою Windows XP. З розділу з Windows XP можна видалити такі файли: bootfont.bin, bootmgr, bootsect.bak, boot.bak, також папку Boot повністю (всі ці файли належали Windows 7).
  • Можна звичайно і не видаляти файли системи Windows 7 з розділу де вона стояла, а просто виконувати форматування розділу.
  • Потрібно зазначити що в деяких випадках ви можете не бачити дані файли, тоді потрібно включити відображення прихованих і системних файлів і папок.

На цьому все, тепер ви знаєте як видалити Windows 7 повністю.

Цікава замітка - Відключення повідомлень про помилки, в ній розповідається про те, як відключити набридливе вікно з повідомленням про помилку.

Вконтакте
Pinterest