Як видалити Яндекс Бар

admin Різні статті

Як видалити Яндекс БарЯндекс.Бар - це спеціальна панель інструментів для браузера, що розширює можливості веб оглядача. Не так давно Яндекс припинив розвиток і підтримку свого Бара, в тому вигляді, в якому він дратував багатьох користувачів. Тепер він поширюється у складі Елементів Яндекс, що по суті те ж саме.

У свій час Яндекс.Бар поширювався досить агресивно - разом з установкою інших програм, завантажених користувачем, якщо він не відключав додаткову малопомітну галочку, що стосується установки Бара. Після цього Яндекс.Бар встановлювався у всі браузери користувача, заміняв в них стартову сторінку і нав'язливо пропонував скористатися різними сервісами.

Як видалити Яндекс Бар

Саме з останньою обставиною і пов'язаний пошук способів в інтернеті як видалити Яндекс Бар. Це питання актуальне і в даний час, так як в інтернеті ще довго будуть перебувати програми з даним сюрпризом.

Різні версії Яндекс Бара встановлювалися на комп'ютери по-різному. Відповідно і методи видалення його будуть різними.

Стандартне видалення Яндекс.Бара

Перевірте чи присутній Яндекс.Бар в списку встановлених програм і видаліть його звідти при його наявності. Зробити це можна в такий спосіб. Натисніть кнопку «Пуск». У меню, перейдіть по шляху «Панель управління» - «Програми та засоби». Знайдіть програму «Яндекс.Бар». Якщо вона є у списку, клацніть по ній однократним натисканням лівої кнопки миші та натисніть кнопку, що з'явилася «Видалити».

Але, подібне видалення рідко коли допомагає, і доводиться видаляти бар окремо з кожного браузера окремо.

Як видалити Яндекс Бар з Google Chrome

Запустіть Chrome і в його адресний рядок введіть chrome ://chrome/extensions/. Натисніть клавішу введення (Enter) на клавіатурі. Відкриється вікно управління розширеннями браузера. Видаліть натисканням на іконку сміттєвої корзини, розташовану навпроти кожного встановленого розширення, всі знайдені розширення Яндекса: «Візуальні закладки», Перекладач і безпосередньо Яндекс.Бар.

Як завести електронну пошту

Видалити Яндекс Бар з Mozilla Firefox

У відкритому веб оглядачі натисніть кнопку виклику меню в лівому верхньому меню і виберіть в списку пункт «Додатки». Те ж саме можна виконати натисканням клавіш на клавіатурі Crtl + Shift + A (A - англійська).

У вікні, видалити всі доповнення, що стосуються Яндекса. Після видалення розширення в налаштуваннях Firefox можуть залишитися періодично спливаючі сліди від Яндекс.Бара. Щоб їх підчистити введіть в його адресний рядок «about: config» (без лапок) і натисніть клавішу (Введення) Enter. У вікні попередження про дотримання обережності натисніть кнопку «Я обіцяю, що буду обережний!». Відкриються параметри браузера. Їх досить багато і щоб спростити пошук тих, що стосуються Яндекс.Бара введіть у рядок пошуку запит yandex. Будуть знайдені всі параметри, що стосуються Яндекса. Змінені в порівнянні зі значенням за замовчуванням будуть виділені жирним шрифтом. Клікайте по кожному рядку зі зміненим параметром правою кнопкою мишки і в меню вибирайте пункт «Скинути». Значення параметра стане таким, яким воно було в момент установки веб оглядача.

Видалення Яндекс Бара з Opera

Натисніть кнопку виклику меню Опери у верхньому лівому кутку. У списку виберіть пункт «Розширення» і далі «Керування розширеннями». Те ж саме можна виконати натиснувши поєднання клавіш Crtl + Shift + E на клавіатурі (E - англійська). У вікні управління розширеннями видаліть всі компоненти, пов'язані з Яндексом натиснувши кнопку «Видалити» напроти кожного з них.

Як видалити Яндекс.Бар в Internet Explorer 9

Натисніть на іконку виклику меню налаштувань браузера у вигляді шестерінки в правому верхньому куті. В меню оберіть пункт «Властивості оглядача». У вікні, властивостей відкрийте вкладку «Додатково» і натисніть в даній вкладці кнопку «Скидання ...» для повернення параметрів Internet Explorer до значень за замовчуванням.

Як користуватися Instagram

У завершенні статті хотілося б дати невелику пораду, що стосується встановлення будь-яких програм. Завжди уважно читайте діалогові вікна та інструкції при установці програм. Ніколи, навіть якщо вам дуже терміново потрібна якась програма, не робіть її установку прискореним методом, не читаючи, що вам пишуть і бездумно натискаючи кнопки. Як правило, запит на встановлення «сюрпризів» завжди йде в передостанньому вікні установки, в якому і потрібно зняти галочки з необов'язкових пунктів. Тоді питання, як видалити Яндекс.Бар, або будь-які інші програми «бонуси» вас ніколи не будуть хвилювати.

Вконтакте
Pinterest