Як видалитися з підписників Вконтакті

admin Різні статті

Як видалитися з підписників ВконтактіОсобисті сторінки Вконтакте мають одну маленьку особливість - невловимо змінюватися, при чому не в кращу сторону. Ті нововведення, які вводить Павло Дуров, звичайному користувачеві не зрозуміти і не перебороти. Але дещо можемо і ми! Наприклад, вирішити проблему під назвою: "підписники вконтакті".

Часто буває так, що стукає до людини в друзі, а він ваш серцевий позив ігнорує, додаючи не в друзі, а до стада підписників. І ви граєте навіть не формальну роль друга або знайомого, а одного з сотень безликих шанувальників. Неприємно, погодьтеся, особливо, коли ви передбачуваного об'єкту обожнювання навіть не знаєте.

Як видалитися з підписників в контакті

Перш за все, вам варто зрозуміти, механізм проблеми. Є кілька варіантів, як стати підписником того чи іншого користувача, і дуже часто ви самі не помічаєте, як це відбувається. Отже, припустимо, ви хочете додати користувача у друзі: ви оформляєте заявку в друзі і очікуєте відповіді. Якщо цей користувач додає вас у друзі, питань немає. Однак, якщо раптом він вважатиме, що не хоче бачити вас у списку друзів, він вибирає «відправити у підписники». Таким чином, ви потрапляєте в статус не друзів, а всього лише підписників.

В принципі, більшість користувачів Вконтакте сьогодні навпаки набирають якомога більше друзів і підписників. Так само є думка, що підписники вконтакті служать таким собі мірилом величини «соціального пуза». У будь-якому випадку, якщо з «друга» стаєте всього лише «підписником» якого користувача, у вас просто в списку «цікаві сторінки» з'являється профіль цього користувача. Хоча, новини цієї людини ви вже не можете переглядати.

Як розблокувати свою сторінку в контакті?

Другий варіант, коли ви вже знаходитеся в друзях у певного користувача, однак, з якоїсь причини він вирішує вас видалити. Так ви автоматично стаєте його підписником, і тоді вже постає питання про те, як видалитися з підписників вконтакті.

Як видалитися з підписників в контакті. Спосбі 1

Для того, щоб видалити себе зі статусу «підписника Вконтакте», вам всього лише потрібно перейти на сторінку цього користувача й під його фотографією (аватарку) знайти на сірому фоні напис «Ви підписані на ...», навести курсор на цей напис, і у вас відразу ж спливе вікно з вмістом: ви відправили заявку в друзі, а також підписалися на оновлення. Крім цих рядків, ви знайдете там слово «Скасування». Вам необхідно натиснути на нього, і справу буде зроблено.

Що робити, якщо зламали сторінку Вконтакті

Як видалитися з підписників в контакті. Спосбі 2

Для того щоб видалитися з підписників, заходьте на вкладку "Друзі", потім вибираєте "Заявки в друзі", а далі натискаєте на підкатегорію "Вихідні друзі". Вибираєте потрібну людину і натискаєте на вкладку "Скасувати заявку і відписатися".

Як видалитися з підписників Вконтакті

Тепер ви знаєте, як вийти з підписників vkontakte, тому, вільно можете переглядати сторінки користувачів, додавати їх у друзі, знаючи, що якщо почуття будуть не взаємні, ви не будете служити для когось віртуальним збільшувачем "пуза".

Вконтакте
Pinterest