Як відключити автозапуск флешки?

admin Різні статті

Як відключити автозапуск флешки?Функція автозапуску операційних систем сімейства Windows призначена для автоматичного відкриття або виконання файлів, розташованих на різного роду знімних носіях таких як DVD, Blu-Ray диски і USB флешнакопичувачі. Найчастіше це виявляється дуже зручним, оскільки позбавляє від деяких зайвих дій. Система при підключенні диска намагається перевірити наявність файлу autorun.inf на диску і при його наявності виконує інструкції, що містяться в ньому. Даною функцією скористалися творці різного шкідливого програмного забезпечення, які створили ціле сімейство небезпечних програм під назвою autorun-віруси.

Як відключити автозапуск флешки?

Якщо ви за родом своєї діяльності змушені постійно користуватися на своєму комп'ютері знімними USB носіями з неперевірених джерел, то єдиним способом захисту від autorun-вірусів буде відключення автозапуску флешки і інших носіїв.

Як відновити флешку

Як і багато іншого в Windows відключити автозапуск флешки можна різними шляхами, які до того ж, можуть ще відрізнятися в залежності від версії і типу операційної системи.

Як відключити автозапуск флешки у Windows 7

Windows 7 надає найбільш зручний спосіб відключення автозапуску. Від вас буде потрібно виконати наступні кроки.

Натисніть кнопку «Пуск» і відкрийте «Панель управління». В панелі керування перейдіть до групи «Устаткування та звук». У даній групі в компоненті «Автозапуск» натисніть на посилання «Автоматичне відтворення компакт-дисків або інших носіїв». Виберіть групу "Устаткування та звук" панелі керування, компонент "Атозапуск" панелі керування. У вікні, зніміть галочку з пункту «Використовувати автозапуск для всіх носіїв і пристроїв» і натисніть кнопку зберегти.

Підключіть флешку в USB порт комп'ютер і переконайтеся в тому, що автозавантаження відключилося.

Відновлення файлів з флешки

Відключення автозапуску на всіх версіях Windows

На всіх версіях операційних систем Windows, крім Windows XP Home Edition, Windows Vista Starter, Windows Vista Home Basic і Windows 7 Starter і Windows 7 Home Basic відключити автозапуск знімних носіїв можна через управління груповими політиками. Для цього зробіть наступне:

Натисніть кнопку поєднання клавіш Win + R і в полі введення команд наберіть gpedit.msc. Після введення команди натисніть кнопку Введення (Enter) на клавіатурі.

Відкриється вікно редактора локальної групової політики. У лівій частині вікна розкрийте дерево елементів в наступному порядку «Конфігурація комп'ютера» - «Адміністративні шаблони» - «Всі параметри».

У правій частині вікна знайдіть параметр "Вимкнути автозапуск» і відкрийте його подвійним кліком мишки.

Встановіть перемикач на пункт «Включити» у вікні параметрів виберіть пристрою, для яких буде відключений автозапуск. Натисніть кнопки «Застосувати» і «Ок» для збереження змін.

Перезавантажте комп'ютер, щоб зміни повністю вступили в силу.

Відновлення даних з флешки

Як відключити автозапуск флешки в інших версіях Windows

У тих версіях операційних систем Windows, які не мають редактора групових і локальних політик (Windows XP Home Edition, Windows Vista Starter, Windows Vista Home Basic, Windows 7 Starter, Windows 7 Home Basic) автозапуск може бути відключений наступним способом:

Натисніть кнопку «Пуск», виберіть в меню пункт «Виконати». Введіть в поле команду regedit і натисніть клавішу введення (Enter) на клавіатурі. У лівій частині вікна редактора реєстру послідовно расривая дерево елементів знайдіть рядок

HKEY_CURRENT_USER/SOFTWARE/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Policies/Explorer/NoDriveTypeAutoRun.

Клацніть правою кнопкою мишки на DriveTypeAutoRun і в меню оберіть пункт «Змінити».

У вікні, у полі значення введіть 0x4, щоб відключити автозапуск на знімних дисках. Натисніть кнопку «Ок» для збереження змін і закрийте редактор реєстру.

При необхідності ви завжди зможете знову вимкнути автозапуск, якщо робота за комп'ютером без нього вам здасться не зручною.

Вконтакте
Pinterest