Як відключити інтернет на iPhone?

admin Різні статті

Як відключити інтернет на iPhone?Для роботи більшості функцій iPhone потрібне підключення до глобальної мережі інтернет. Тільки в цьому випадку даний високотехнологічний пристрій може бути використано так, як і було задумано його творцями і розробниками - як невеликий гаджет, що мало в чому поступається повноцінному комп'ютеру. У наших же умовах відсутність прийнятних за вартістю безлімітних тарифів змушує користувачів шукати відповідь на питання, як відключити інтернет на iPhone, щоб уникнути перевитрати коштів на балансі особового рахунку, позбавляючи себе тим самим безлічі зручностей від використання айфона.

Навіть ті тарифи, які позиціонуються операторами стільникового зв'язку як безлімітні, по своїй суті такими не є, оскільки на них діє обмеження за обсягом трафіку після якого швидкість інтернету знижується до рівня модемних підключень початку 2000-х років. Також читайте статтю про те як скинути відео з iPhone на комп'ютер.

Як відключити інтернет на iPhone?

Розглянемо як відключити GPRS/EDGE а також 3G-інтернет на iPhone. Складнощів в цьому питанні ніяких немає. Досить виконати наступні кроки:

Ввійдіть в налаштування телефону, натиснувши іконку з написом «Налаштування».

Як відключити інтернет на iPhone?

Перейдіть в розділ налаштувань «Основні».

Як відключити інтернет на iPhone?

В основних налаштуваннях відкрийте розділ «Стільникові дані».

Відключення мобільного інтернету в айфоні

У стільникових даних встановіть в нульове положення перемикачі «Стільникові дані» і «Включити 3G». Пакетна передача даних з використанням каналів зв'язку GPRS, EDGE і 3G буде відключена.

Відключення мобільного інтернету в айфоні

Включення інтернету в Iphone виконується у зворотному порядку.

Якщо потрібно повне відключення телефону від будь-яких підключень до мережі інтернет включаючи Wi-Fi, то знову зайдіть в налаштування, натиснувши однойменну іконку. Перейдіть в розділ установки підключення до мереж Wi-Fi і встановіть перемикач, який активує в телефоні Wi-Fi модуль в нульове положення. Після даного кроку вихід в інтернет для iPhone буде повністю заблокований. Перегляньте цікаву інформацію - як обрізати сім карту для iPhone.

У мережі інтернет можна також зустріти рекомендації по відключенню у налаштуваннях Push-повідомлень. Насправді ця дія є зайвою і її можна не робити, тому що якщо немає підключення до мережі інтернет, то і повідомлення на айфоні працювати не будуть.

Вконтакте
Pinterest