Як відключити рекламу на сайтах

admin Різні статті

Як відключити рекламу на сайтахРеклама оточує нас скрізь - на телебаченні, на вулицях і в інтернеті. Однак якщо впоратися з рекламою на ТБ можна, тільки повністю вимкнувши телевізор, то в інтернеті все набагато простіше, головне розібратися в тому, як правильно це зробити.

Як відключити рекламу в інтернеті

Існує кілька основних видів агресивної реклами в інтернеті - спливаючі вікна, банери і флеш-реклама. Кожен з цих видів створюється за допомогою певного набору програм і точно так само для боротьби з рекламою можна використовувати набір ефективних засобів.

Як відключити рекламу на YouTube

Мабуть, реклама на YouTube є самою дратівливою для багатьох користувачів. Це викликано, в першу чергу, тим, що навіть перед переглядом найкоротших роликів, вам демонструють рекламу тривалістю не менше 20 секунд, а часто значно більше. Найефективнішим засобом боротьби з такою рекламою є установка спеціального плагіна для браузера, який просто «ріже» весь зайвий контент.

Називається дане розширення AdBlock (читайте Як скачати і встановити Adblock) і завантажити його можна на сторінці доповнень для вашого браузера. Він володіє рядом достоїнств, оскільки дозволяє позбавити від реклами практично всіх видів на самих різних сайтах. Однак має AdBlock і своїми недоліками : по-перше, попередньо його потрібно буде налаштувати, по-друге, він працює не з усіма браузерами (наприклад, для IE такого додатку не існує).

Якщо ж ви хочете відключити рекламу виключно на YouTube, а решту не чіпати, то і в цьому випадку мається вихід. Заходимо на головну сторінку YouTube і відкриваємо консоль браузера для Fire Fox - необхідно натиснути комбінацію Ctrl + Shift + K, для IE - F12 і на вкладці вибрати Console, в Chrome і Opera консоль відкривається комбінацією Ctrl + Shift + J.

Коли консоль відкрилася, вставляємо в неї наступний код без лапок :

«document.cookie ="VISITOR_INFO1_LIVE=oKckVSqvaGw;path=/;domain=Youtube.com";window.location.reload ();»

Даний код був створений спеціально співробітниками YouTube (ймовірно для проведення якихось досліджень ринку ), для того щоб користувачі могли підправити кукі при перегляді сайту і тим самим позбавитися реклами.

Як прибрати рекламу в соцмережах

Для видалення реклами в соцмережах точно так само, як і в попередньому випадку, можна скористатися додатком AdBlock. Якщо він вам з якихось причин не підходить, то можна скористатися іншими програмами або різними хитрощами. Так, у випадку з популярною соціальною мережею «ВКонтакте», є один цікавий варіант боротьби з рекламою в лівому блоці сторінки. Все, що вам для цього буде потрібно зробити - змінити налаштування мови в обліковому записі.

Як прибрати рекламу в соцмережах

Типово вибирається мова «Русский», але існує ще й «Советский». Якщо ви зміните, налаштування і поставите собі «Советский», то реклама зникне. Найімовірніше, це обумовлено тим, що команда розробників просто не прописала всі необхідні умови для відображення реклами при таких налаштуваннях. Але це не заважає нам скористатися можливістю ефективного відключення оголошень.

Як прибрати рекламу на всіх сайтах

Існує безліч програм, які можуть використовуватися як альтернатива AdBlock, зокрема, Adguard. Для їх використання вам необхідно завантажити та встановити програму, після чого запустити її і натиснути на кнопку «Включити захист».

Крім того, в браузерах Opera і FireFox прибрати рекламу можна через налаштування, для цього заходимо в меню «Налаштування» і прибираємо галочки "Включити анімацію зображень» і «Використовувати Java Script». Далі в розділі «Інструменти/ Настройки» слід вибрати параметр «Блокувати спливаючі вікна». Однак, даний спосіб може викликати некоректне відображення деяких сайтів, що працюють на Java Script.

Вконтакте
Pinterest