Як відключити стеження за рівнем чорнила

admin Різні статті

Як відключити стеження за рівнем чорнилаКоли рідний картридж принтера відпрацьовує своє, його потрібно міняти на новий. Правда, оригінальні картриджі дорогі, тому легше і дешевше їх заправляти фарбою. З цим пов'язана ще одна проблема: система стеження за рівнем чорнила не даватиме принтеру друкувати. Давайте дізнаємося, як на різних принтерах відключити рівень чорнила.

Якщо ви будете заправляти картридж, тоді враховуйте, що рівень чорнила завжди буде відображатися неправильно, як би ви не старалися. Якщо це не так уже й важливо для вас, тоді сміливо відключайте систему стеження за рівнем чорнила і користуйтеся принтером без набридаючих повідомлень.

Як відключити стеження за рівнем чорнила в принтері

Різні принтери неоднаково реагують на те, що їх картриджі заправляють. Найбільше пощастило власникам принтерів HP, оскільки вони ніколи при повторному використанні заправленого картриджа, не блокуються. Достатньо лише відключити систему попередження, що в принтері закінчується чорнило, як можна далі продовжувати друк.

Щоб відключити контроль рівня чорнила в принтері HP, скористайтеся Центром рішень HP, який встановлений на ваш комп'ютер. Далі в меню Параметри перейдіть в Панель інструментів принтера, і виберіть вкладку Конфігурація. Тут потрібно зняти галочку з Відобразити діалогове вікно стану чорнила. Натисніть Застосувати, щоб зберегти зміни. Тепер можна заправляти картриджі і друкувати без докучливих попереджень про те, що фарба закінчується.

Зверніть увагу, в заправлених картриджах HP рівень чорнила відображається лише приблизно, тому їх реальна кількість завжди відрізняється від того, що показує система. Якщо поставите новий картридж, відображення кількості чорнила буде, природно, правильним.

Зовсім інакше поводяться принтери Canon, коли в них закінчується чорнило. Щоб розібратися з відключенням рівня чорнила, розділимо всі принтери Canon на дві групи: принтери з двома картриджами і 4 або 5 картриджами.

На принтерах з двома картриджами, які ви будете заправляти, потрібно тільки відключити систему контролю рівня чорнила. Якщо цього не зробити, тоді час від часу з'являтиметься вікно з попередженням, що чорнило закінчуються. Відключити цю функцію можна так: перейдіть в панель управління і виберіть Принтери і факси. У вікні, клацніть правою кнопкою миші по значку принтера, щоб викликати контекстне меню. У ньому виберіть Властивості і перейдіть у вкладку Обслуговування. Далі в опції Відомості про стан принтера, натисніть Параметри і зніміть прапорець з Виводити попередження автоматично. Тепер можна користуватися заправленим заново картриджем і і не закривати набридливе вікно з попередженням.

Як відключити стеження за рівнем чорнила в принтері

А от якщо в принтері Canon з 4 і 5 картриджами закінчується фарба, то в цьому випадку техніка блокується і припиняється друк. Щоб продовжити роботу, натисніть на панелі принтера кнопку зупинки або поновлення друку (червона з трикутником ) і утримуйте її більше 6 секунд. Принтер відновить свою роботу. Таким чином відключають систему стеження за чорнилом для кожного картриджа окремо.

Найскладніше з принтерами Epson, у яких в кожному картриджі є чіп, при цьому деякі з них можна перепрограмувати при заправці, інші - ні. Більш того, принтер блокує роботу, якщо у картриджі недостатньо чорнила, і продовжити друк можна тільки після заміни картриджа на новий або ж його заправки. Саме тому для принтерів Epson застосовують тільки скидання рівня чорнила.

Скидання рівня чорнила на принтерах Epson роблять спеціальними безкоштовними програмами, наприклад, SSC Service Utility, Printhelp. Вони володіють різним функціоналом, тому перед скачуванням рекомендуємо ознайомитися з їх можливостями.

Пам'ятайте, що використання різних програм для скидання рівня чорнила, як і заправка картриджів, які не розраховані для цього, автоматично знімає гарантію з друкованих головок принтера. Своєчасно міняйте порожні картриджі, щоб головки не висихала, а дюзи не засмічувати.

Вконтакте
Pinterest