Як відключити повідомлення про помилки в Windows XP

admin Різні статті

Як відключити повідомлення про помилки в Windows XP. Дуже часто в операційній системі Windows XP трапляється така ситуація що будь-яка програма виконує неприпустиму помилку і з'являється вікно (повідомлення про помилку) у якому пропонується повідомити про системну помилку в компанію Майкрософт.

Ці повідомлення звичайно ж не потрібні користувачам оскільки не несуть для них нічого цінного, а тільки дратують користувачів. Так от, у цій статті хочу розповісти вам про те яким способом можна швидко позбавиться від повідомлень про помилки.(Цікава статят про відновлення біосу)

Отже щоб відключити появу повідомлень про помилки необхідно увійти в меню «Пуск», вибрати пункт «Панель управління», далі «Система», далі переходимо на вкладку «Додатково» та натискаємо на «Звіт про помилки». Тепер у вікні що відкриється, треба увімкнути опцію «Відключити звіт про помилки», але тут рекомендуємо залишити опцію «Але повідомляти про критичні помилки», оскільки якщо ви її відзначите то ви нічого не будете знати про можливі критичні, що вимагають негайного втручання помилки.

Як відключити повідомлення про помилки

Також існує можливість налаштування появи повідомлень про помилки для певних груп програм, для цього в тому ж вікні потрібно клікнути по кнопці «Вибір програм».

Ось і все, про те як відключити повідомлення про помилки в Windows.

P.S. також читайте про перенесення мережевих налаштувань у Windows.

Вконтакте
Pinterest