Як відкрити файл mdf

admin Різні статті

Як відкрити файл mdfФайли з розширенням mdf являють собою віртуальні образи дисків. Для роботи з ними необхідно встановити на комп'ютер спеціальне програмне забезпечення. У цій статті ми розповімо, як відкрити файл mdf.

Досить часто багато користувачів скачують з «торрентів» або файлообмінників ігри, різні програми і музику єдиним файлом-образом. Одним з форматів таких файлів є mdf. Також потрібно відзначити, що mdf-файл зазвичай йде в парі з файлом, розширення якого mds. У ньому зберігається інформація про доріжки (якщо ви маєте справу з аудіодиском), заголовки і так далі.

Як відкрити файл mdf

Щоб відкрити файл mdf, необхідно скористатися однією з програм, створених для виконання подібних операцій. Серед таких програм можна виділити Alcohol 120%, Daemon Tools, UltraISO, Cyberlink PowerDVD, Virtual CloneDrive, MagicISO і багато інших.

Як конвертувати DjVu в FB2

Відкриваємо mdf-файл за допомогою Daemon Tools

Найбільшою популярністю користується програма Daemon Tools, яка існує як в платному, так і в безкоштовному варіанті. Скачайте на свій комп'ютер дистрибутив даного додатка і встановіть його. Процедура інсталяції не являє собою нічого складного. Єдине, на що потрібно звернути увагу, - коли з'явиться вікно «Тип ліцензії» під час установки, виберіть пункт «Безкоштовна ліцензія», щоб була інстальована безкоштовна версія для некомерційного використання.

Після установки програми в треї (в нижньому правому кутку біля годинника) з'явиться невеликий синій кружок, в якому буде намальована біла блискавка. Це і є Daemon Tools. Натисніть на ньому правою кнопкою миші для виклику контекстного меню. У списку виберіть пункт «Віртуальні приводи» і клацніть на розділі «Додати віртуальний SCSI привід».

На цьому етапі доведеться трохи почекати, поки програма створить новий віртуальний диск. Далі знову викликаємо контекстне меню на значку Daemon Tools. Ще раз вибираємо пункт «Віртуальні приводи», і у відображенні списку має з'явитися новий привід. Наведіть на його назву стрілочку миші, після чого розкриється меню, де необхідно вибрати пункт «Монтувати образ».

З'явиться діалогове вікно, в якому знадобиться вказати шлях до потрібного mdf-файлу на вашому комп'ютері. Відшукавши файл, клікніть на нього і натисніть кнопку «Відкрити». Після цього образ буде змонтовано в створений віртуальний привід.

Чим відкрити FB2

Відкриваємо mdf-файл за допомогою  UltraISO

Для того щоб відкрити файл mdf, ще можна скористатися іншою програмою, яка називається UltraISO. Принцип роботи з нею також досить простий. Запускаєте додаток, потім створюєте віртуальний привід і монтуєте образ. Цей додаток є платним, а безкоштовна версія дозволяє працювати тільки з образами, розмір яких не перевищує 300 Мб. Програма UltraISO переведена на 42 мови і здатна працювати з більш ніж 30 форматами CD/DVD-образів.

Якщо у вас виникне необхідність самостійно створити образ диска за допомогою цієї програми, слід знати, що у неї є свій власний формат isz. Суть його полягає в тому, що він не тільки з декількох файлів на диску створює один, але і здатний стискати дані, як це роблять звичайні архіватори. З форматом isz можна працювати як через рідну програму, так і за допомогою Daemon Tools.

Чим відкрити ePub?

Як ви змогли переконатися, щоб відкрити файли mdf не потрібно ніяких спеціальних знань, достатньо лише встановити спеціальне програмне забезпечення, користуватися яким досить просто. Сподіваємося, наведені поради допоможуть вам змонтувати образи дисків.

Вконтакте
Pinterest