Як відкрити файл doc

admin Різні статті

Як відкрити файл docФайли з розширенням doc являють собою документи, створені програмою Microsoft Word. Проте іноді виникають ситуації, коли цієї програми немає на комп'ютері. У цій статті ми розповімо, як відкрити файл doc.

Як відкрити файл doc

Перш за все потрібно розповісти про програму Microsoft Word, яка входить в офісний пакет Microsoft Office. За допомогою цієї програми можна працювати з doc-файлами, при цьому здійснювати будь-які операції по їх редагуванню. Однак програмний пакет Microsoft Office є платним. Тому, щоб уникнути можливих проблем і не встановлювати зламану версію програми, краще використовувати безкоштовну альтернативу.

Чим відкрити ePub?

Відкрити файл doc можна за допомогою безкоштовної програми OpenOffice.org Writer. Дистрибутив цього додатка можна завантажити з офіційного сайту додатка. Процедура установки така ж, як і у будь-якої іншої програми для операційної системи Microsoft Windows.

Після інсталяції програми OpenOffice.org Writer запустіть його. На екрані з'явиться діалогове вікно, яке буде пропонувати виконати одну з кількох дій. Нас же буде цікавити кнопка відкриття нового документа, біля якої буде написано «Open a document». Клацаємо по цій кнопці. Після цього з'явиться ще одне діалогове вікно, в якому знадобиться вказати шлях до потрібної папки і вибрати необхідний файл. Далі слід натиснути кнопку «Open», і вибраний doc-файл відкриється. Тепер його можна редагувати.

Варто відзначити, що з травня 2012 даний додаток носить назву Apache OpenOffice.

Чим відкрити DjVu

Ще одним безкоштовним текстовим процесором є LibreOffice Writer. Цей редактор став відгалуженням від розробки OpenOffice.org Writer. Обидва програмних пакета є кросплатформенними додатками. Це говорить про те, що вони будуть працювати не тільки під Windows, але і під Mac OS X, а також під UNIX-подібними операційними системами.

Також відкрити файл doc можна за допомогою програми, вбудованої в операційну систему Windows. Вона називається WordPad. Цей текстовий редактор, звичайно, не дотягує по функціоналу до програми Microsoft Word, проте в ньому є можливість змінювати шрифт і колір символів, а також вирівнювати текст. Працювати з форматами doc і docx може тільки версія WordPad для Windows 7.

Чим відкрити CHM

Для того щоб відкрити файл doc, можна також скористатися онлайн-сервісами. Однак потрібно, щоб ваш комп'ютер був підключений і інтернету. Сервіси такого роду можна знайти на сайтах live.com і docs.google.com. Обидва сервіси вимагають обов'язкової авторизації, тому перед початком роботи слід пройти процедуру реєстрації.

Якщо у вас немає необхідності редагувати doc-файл і потрібно лише відкрити його, щоб прочитати ту чи іншу текстову інформацію, достатньо буде завантажити і встановити безкоштовну програму Word Viewer. Цей додаток, як і Word, розроблено компанією Microsoft спеціально для того, щоб здійснювати друк і читання документів.

Як ви змогли переконатися, відкрити файл doc досить просто. Крім того, для цього зовсім не обов'язково встановлювати Microsoft Word - програму, для якої цей формат файлів є стандартним. В інтернеті не важко знайти інше програмне забезпечення, за використання якого не потрібно буде платити. Що ж стосується можливостей таких програм, то вони зовсім не поступаються за функціоналом такому потужному текстовому процесору, як Microsoft Word. Сподіваємося, наведена в цій статті інформація допоможе вам підібрати додаток для відкриття doc-файлів.

Вконтакте
Pinterest