Як відкрити файл ISO

admin Різні статті

Як відкрити файл ISOСьогодні більшість дистрибутивів програм поширюється в інтернеті в так званих файлах-образах дисків. У багатьох користувачів виникають деякі складнощі в роботі з такими образами. У цій статті ми розповімо, як відкрити файл ISO.

Потрібно відзначити, що ISO є одним з найпоширеніших форматів, що використовуються для створення образів CD та DVD дисків. Подібні формати з'явилися для того, щоб можна було створювати ідентичні копії дисків з музикою, фільмами, іграми та різними програмами.

Як відкрити ISO

Щоб відкрити файл ISO, необхідно встановити на свій комп'ютер певне програмне забезпечення. Сьогодні існує безліч різних програм, здатних працювати з образами дисків. Такі додатки можуть не тільки відкривати, а й створювати образи диска. Серед найбільш поширених програмних пакетів такого роду можна виділити UltraISO, Daemon Tools, Alcohol 120%, IsoBuster і MagicISO.

Серед перерахованих додатків абсолютно безкоштовно можна скачати програму UltraISO. Цей додаток відрізняється простотою інтерфейсу, а також надійністю в роботі. Після того як завантажите дистрибутив даної програми, встановіть її на свій комп'ютер. Процедура інсталяції не являє собою нічого складного для тих, хто хоча б раз встановлював додатка в операційній системі Windows.

Як відкрити RAW

Після завершення установки запустіть програму. Для того щоб відкрити файл ISO, виберіть меню «Файл» і клацніть на пункті «Відкрити». На екрані з'явиться діалогове вікно, за допомогою якого вам знадобиться вказати шлях до потрібного файлу ISO. Після вибору файлу натисніть на кнопку «Відкрити». Тепер програма відобразить всі файли, що зберігаються в образі. Їх можна копіювати, редагувати сам образ і виконувати безліч інших операцій.

Однак для того щоб відкрити файл ISO і після цього працювати з ним, як з диском, необхідно змонтувати образ на віртуальний привід. Перш за все такий привід необхідно створити. Для цього знадобиться вибрати пункт меню «Опції», потім перейти в розділ «Налаштування» і клацнути на пункт «Віртуальний привід». У діалоговому вікні необхідно буде вказати кількість створюваних віртуальних приводів, їх символьні позначення і так далі. Після встановлення всіх необхідних параметрів натисніть на кнопку «OK».

Як відкрити файл mdf

Тепер образ можна змонтувати. Для цього увійдіть у меню «Інструменти» та виберіть пункт «Монтувати у віртуальний привід». Також буде досить просто натиснути клавішу «F6». На екрані з'явиться невелике вікно, в якому слід вказати, на який диск монтувати образ, а також вказати шлях до самого файлу ISO. Далі натисніть на кнопку «Монтувати».

Після цього можна скористатися будь-яким файловим менеджером. У переліку дискових пристроїв з'явиться новий віртуальний привід, на якому будуть знаходитися всі файли образу. Тепер можна встановлювати програми, дивитися фільми або слухати музику.

Як ви змогли переконатися, відкрити файл ISO досить просто і для цього не потрібні якісь спеціальні знання. Все, що потрібно, - програма, здатна працювати з таким форматом. Наостанок треба сказати, що додаток UltraISO може відкривати не тільки образи у форматі ISO, але і працювати з файлами MDF і MDS, які також досить часто застосовуються для зберігання дистрибутивів програмного забезпечення. Крім програми UltraISO великою популярністю користуються такі додатки, як Daemon Tools і Alcohol 120%. Однак ці програми є платними, а їх тріальні версії не володіють великим функціоналом.

Вконтакте
Pinterest