Як відновити пароль в Однокласcниках

admin Різні статті

Одноклассники - одна з найпопулярніших соціальних мереж в вітчизняному сегменті Інтернету. Як і на будь-якому іншому сайті, що передбачає створення персонального аккаунта користувача, вхід в акаунт захищається паролем. Якщо ви раптом забули свій пароль від аккаунта в Одноклассниках, не впадайте у відчай: його можна відновити.

Як відновити свій пароль в Однокласcниках?

Для відновлення забутого пароля зайдіть на головну сторінку сайту і знайдіть форму входу. Праворуч від кнопки Увійти ви побачите посилання Забули пароль?, На нього вам і потрібно буде натиснути.

Як відновити пароль в Однокласcниках

Після натискання по посиланню ви будете перенаправлені на сторінку відновлення пароля, де вам потрібно буде ввести в спеціальне поле ваш логін на сайті, адресу електронної пошти, до якої прив'язаний користувач, або номер телефону, який ви вказали при реєстрації.

Як відновити пароль в Однокласcниках

У наступне поле введіть капчу - код, зображений на картинці - і натисніть кнопку Продовжити. Якщо ви не можете розібрати код, натисніть на напис Показати іншу картинку, розташовану під зображенням капчі.

На номер телефону, який ви вказали при реєстрації на сайті, прийде повідомлення з кодом підтвердження. Цей код потрібно ввести в спеціальне поле на сторінці і натиснути кнопку Підтвердити. Повідомлення має прийти протягом п'яти хвилин, якщо цього не відбулося (або, скажімо, ви випадково його видалили ), можна скористатися посиланням Запросити код заново.

Як відновити пароль в Однокласcниках

Після введення коду ви будете перенаправлені на сторінку, де вам потрібно буде придумати новий пароль. Він одночасно повинен бути надійним ( містити комбінацію латинських букв різного регістра, цифр і спеціальних символів) і незабутнім, щоб ви знову його не забули. Мінімальна довжина пароля - шість символів. Ввівши пароль, перевірте, чи немає в ньому друкарських помилок, і натисніть кнопку Продовжити. Вас має перенаправити на вашу сторінку в Однокласниках.

Як відновити пароль в Однокласcниках

Чи можна якось відновити пароль в Однокласниках без телефону? Раніше така можливість була присутня - пароль можна було відновити через пошту, код підтвердження приходив на вказаний при реєстрації ящик. Однак згодом телефонний номер став єдиним засобом для відновлення доступу до аккаунту.

Як відновити пароль в Однокласcниках

Якщо у вас з якоїсь причини немає доступу до номера телефону, до якого прив'язана ваш обліковий запис на сайті Однокласники, або виникли інші проблеми з відновленням (наприклад, не приходить код), вам потрібно звернутися в Службу підтримки.

Знайдіть розділ Не виходить відновити доступ до профілю жодним способом і клацніть по посиланню. Відкриється форма звернення, в якій вам потрібно буде вказати наступні дані:

  • ваш логін на сайті;
  • ваші ім'я та прізвище;
  • ваш вік;
  • місто проживання;
  • e-mail, вказаний в профілі;
  • e-mail для зв'язку.

Також потрібно вибрати зі списку тему звернення, а в спеціальному полі коротко описати виниклу проблему. В описі бажано відразу дати відповіді на питання, які були вказані в розділі  Не виходить відновити доступ до профілю жодним способом.

Як відновити пароль в Однокласcниках

Всі поля звернення обов'язковими для заповнення. Інформацію потрібно вказувати так, як вони вказана у вашому профілі на Однокласниках (наприклад, якщо замість повного імені ви вказали його коротку форму, в анкеті потрібно також вказувати саме її). Закінчивши заповнювати всі поля, натисніть Відправити повідомлення. Служба підтримки повинна зв'язатися з вами за вказаною адресою електронної пошти і допомогти у вирішенні проблеми.

Відео про те як відновити пароль в Однокласcниках

Пам'ятайте, що для відновлення пароля в Однокласниках ні в якому разі не можна користуватися сторонніми сайтами, особливо якщо вони вимагають від вас відправити SMS. Всі дії проводяться тільки на сайті odnoklassniki.ru!

Вконтакте
Pinterest