Як відновити видалені фотографії

admin Різні статті

Як відновити видалені фотографіїЯк відновити видалені фотографії. Практично кожен власник цифрових фотоапаратів випадково видаляв один або кілька знімків. Крім того, така ситуація може трапитися в результаті збою в роботі використовуваного у фотокамері флеш-накопичувача. У цій статті ми розповімо, як відновити видалені фотографії.

Технічні несправності, які можуть призвести до втрати фотографій

Перш за все розглянемо найбільш поширені технічні несправності, які можуть призвести до втрати фотографій на накопичувачі. Дуже часто це відбувається через механічних і електричних пошкоджень. До них відносять проблеми з живленням, наслідки падінь і попадання вологи. У таких випадках відновити видалені фотографії можливо тільки після ремонту накопичувача.

Ще існують так звані логічні несправності, які виникають, як правило, через неправильне вилучення пристрою з комп'ютера. Зазвичай у такому випадку на самому пристрої немає яких-небудь видимих ​​фізичних ушкоджень і флеш-накопичувач розпізнається операційною системою, а проблеми виникають лише при зчитуванні або записі даних.

Відновлення видалених фотографій

Щоб відновити видалені фотографії, знадобиться певне програмне забезпечення, яке необхідно встановити на комп'ютер. Сьогодні в інтернеті можна знайти величезну безліч платних і безкоштовних додатків, здатних виконати подібне завдання.

Спеціально для відновлення фотографій розроблена програма RS Photo Recovery. Цей додаток є платним. Коштує він 50 доларів. Однак ця програма має дуже зручний і зрозумілий інтерфейс, а також в ньому є функція попереднього перегляду зображень. Вона дозволяє вибирати з величезної безлічі знятих знімків тільки ті, в яких є необхідність. Це дозволяє істотно заощадити час на самій процедурі відновлення.

Що ж стосується безкоштовного програмного забезпечення, то відновити видалені фотографії допоможуть такі програми, як Unstoppable Copier, Recuva та PC Inspector File Recovery.

Всі названі додатки мають один принцип роботи: спочатку ви вибираєте диск або папку для сканування і запускаєте обробку дискового простору, після цієї операції програми відображають список з видалених файлів. Також варто відзначити, що крім імен файлів програми вказують ймовірність їх відновлення. З цього списку користувач вибирає необхідні файли і запускає відновлення натисканням відповідної кнопки.

Як дізнатися локальну IP-адресу

Крім відновлення фотографій з флеш-накопичувачів, завдяки цим програмам можна відновлювати файли будь-якого типу, видалені з Корзини, а також з будь-якої іншої області жорсткого диска. Також варто відзначити, що програма Recuva має рядок пошуку, що дозволяє швидко відновити потрібний файл, знаючи його ім'я або розширення.

Однією з особливостей роботи додатка PC Inspector File Recovery є відновлення файлів з вихідними датами і часом створення. Крім того, ця програма прекрасно працює з ZIP-архівами.

Як ви змогли переконатися, для того щоб відновити видалені фотографії з флешки або жорсткого диска, не потрібні навички програмування або обробки інформації. Достатньо лише встановити одну із запропонованих програм. Також потрібно відзначити, що сам процес відновлення не займе багато часу. Всього через кілька хвилин після його запуску ви зможете насолоджуватися зробленими фотографіями. Сподіваємося, описані в статті рекомендації допоможуть вам.

Вконтакте
Pinterest