Як відновити видалені SMS

admin Різні статті

Як відновити видалені SMS з телефонуІнколи видаляєш з телефону важливі смс, а потім хапаєшся за голову, адже інформація назавжди втрачена! Не варто переживати, так як існує можливість відновити видалені SMS, і чим раніше ви почнете виправляти ситуацію, тим більше шансів повернути втрачені дані.

Як відновити видалені SMS з телефону

У деяких випадках відновити видалені смс-повідомлення дуже просто. Пощастило тим, у кого в телефоні є папка Видалені, вона працює за принципом Кошика на комп'ютері. Варто тільки добре пошукати цю папку, як проблема буде вирішена. На жаль, не на всіх телефонах вона є, тому видалені повідомлення доведеться відновлювати іншим шляхом.

Варто відразу ж сказати, що не треба сподіватися на відновлення смс, які були стерті кілька місяців тому. Відновленню підлягає тільки та інформація, яка була видалена недавно. А справа в тому, що пристрій видаляє інформацію не повністю, вона залишається в кеші SIM-карти, і якщо оперативна пам'ять телефону була переповнена, тоді є реальний шанс відновити і прочитати видалені смс.

Слід враховувати те, що відновити видалені смс можна тільки з того телефону, який з моменту очищення папки Вхідні не вимикався і ви не міняли в ньому SIM-карту. Якщо з якоїсь причини телефон довелося перезавантажити, відновити SMS не вийде.

Для відновлення видалених смс знадобиться спеціальний кард-рідер для SIM-карти. Його можна придбати в магазині комп'ютерної техніки. Вставте в рідер SIM-карту і підключіть пристрій через USB-вхід до комп'ютера. Далі запустіть програму для відновлення втрачених даних, наприклад, Recuva і задайте сканування підключеної карти. Все, що програма зможе знайти, буде відображено на моніторі комп'ютера.

Якщо у вашому телефоні є можливість прямого підключення до комп'ютера, тоді можна скористатися низкою програм для відновлення видалених даних, не виймаючи з пристрою SIM-карту. До речі, ці програми дають можливість відновити не тільки віддалені смс, а й контакти і навіть зображення. Проблема лише в тому, що програми ці платні. Безкоштовні програми можуть не володіти необхідним функціоналом, хоча їх також можна спробувати використовувати.

Однією з найбільш потужних і популярних програм для відновлення видалених смс і даних з телефону є Paraben Device Seizure. Це дуже потужна і зручна у використанні програма. Після установки Device Seizure і підключення телефону до комп'ютера програма створює образ телефону і відновлює різні видалені дані. У програми є недолік: вона підтримує не всі моделі телефонів. Device Seizure - платна програма, правда, є можливість скористатися тріал-версією.

На жаль, відновлювати дані на мобільному телефоні набагато складніше, ніж на комп'ютері. Якщо нічого не допомогло повернути важливу смс, тоді можна спробувати звернутися до оператора за отриманням роздруківки смс-повідомлень. Правда, оператор надасть цю роздруківку тільки через офіційний запит з МВС. Але й тут не все так просто, адже у вас має бути вагома причина для офіційного запиту, наприклад, надання повідомлень як доказ у суді. Якщо у вас є підстави для офіційного запиту, враховуйте також те, що інформація на сервері оператора мобільного зв'язки не зберігається вічно. У різних операторів свої терміни зберігання, але вони не повинні бути менше 12 місяців.

Завжди дбайливо ставитеся до інформації, яка є у вас на телефоні. Щоб потім не шукати програми для відновлення смс, краще збережіть важливі дані в окремій папці або ж запишіть їх у блокнот. Тоді інформація напевно не буде видалена.

Вконтакте
Pinterest