Як відновити забутий пароль?

admin Різні статті

Як відновити забутий пароль?Як відновити забутий пароль? Ой, а я пароль забула - це найпопулярніша фраза, яку вимовляють жінки при вигляді реєстраційного поля в ICQ, наприклад. Таке зі всіма могло трапитися. Найкраще було б записувати логін і пароль у файл, який можна приховати в папці так, щоб жоден ворог не знайшов. Але якщо вже і сталася неприємна ситуація, то читайте далі про те, як відновити забутий пароль в асьці, Вконтакте та mail.ru.

Відновлення пароля в ICQ

 • Коли ви запустите програму, з'явиться вікно для введення пароля. Під полем для пароля буде красуватися напис «Забули пароль?». Клацніть по ньому, далі вас автоматично перенаправить на Rambler - ICQ.
 • Потім пройдіть по посиланню, яка буде надане в першому абзаці першого пункту. Натиснувши на посилання, ви перейдете на сайт-перевірку, де потрібно буде написати Рамблер-адресу, з якою ви реєструвалися. Само слово «Rambler» вводити не потрібно, так як воно вже автоматично вписано. Цей пункт дуже важливий, оскільки велику роль в тому, як відновити забутий пароль, грає саме Рамблер-регістр.
 • Наступний крок - перевірка. Ви повинні відповісти на таємне запитання, яке вибрали при реєстрації номера аськи. Цим питанням може бути «Яке дівоче прізвище матері?» Або «Ім'я першої вчительки?». Головне - пам'ятати, на яке питання ви відповідали, ну і, відповідно, знати відповідь на нього. Наступне поле - перевірка того, що ви не програма: потрібно ввести цифри (вводите дуже уважно!).
 • Далі вводите новий пароль і відразу ж підтверджуєте його. Все, проблема забутого пароля вирішена.

Відновлення пароля до сторінки Вконтакте

Вашу сторінку можуть нахабно окупувати спамери, тоді ваш пароль буде змінений. Потрібно увійти на сторінку? Тоді слідуємо інструкції. Також читайте Як видалити сторінку вк.

 • Коли ви вводите логін і пароль, то придивіться: внизу є посилання «Забули пароль?» Клікніть по ній. Вкажіть ваш логін або пошту, за допомогою якої ви реєструвалися.
 • Після того як ви заповните всі поля, відправте фото деяких документів. Потрібно надіслати копію паспорта або іншого документа, що засвідчує вашу особу, і вашу фотографію поруч з монітором, на якому видно форма із заповненими полями.
 • Тепер залишається частіше перевіряти електронну пошту, тому що вам повинен прийти відповідь з вирішенням проблеми.

Ну і найстрашніше - це загублений пароль від поштової скриньки. Там же зібралися важливі листи, особиста переписка. На пошті відновити забутий пароль трохи складніше, тому що там міститься конфіденційна інформація, яка захищена розумною системою. Що робити, якщо ви забули пароль від поштової скриньки?

Відновлення пароля на mail.ru

 • Увійдіть на сайт mail.ru. Навпроти поля «Пароль» буде видно напис «Забули?». Клікаємо на посилання і автоматично переходимо на сторінку відновлення пароля.
 • Вводимо в поле ваш логін (ну хоч його ви пам'ятаєте?). Тиснемо на кнопку «Далі».
 • Тепер потрібно вибрати один із способів відновлення пароля:
 • правильна відповідь на секретне питання дасть вам можливість все-таки встановити новий пароль; правильно вказавши додаткову адресу - також отримаєте новий пароль, але тоді вам доведеться відвідати цю додаткову пошту, в якій ви знайдете лист з пропозицією змінити пароль; введення номера мобільного телефону - отримаєте смс з логіном і новим паролем.

Якщо відновити пароль жодним з цих способів не вийшло, то ласкаво просимо в Службу підтримки мейла. Спочатку напишіть листа в службу, детально описавши проблему і способи, якими ви намагалися відновити пароль. Далі вам доведеться заповнювати купу всяких формальних папірців, але результат залежить тільки від власника ящика.

Важливо: одночасно всіма трьома способами користуватися не потрібно. Спочатку одним, а якщо не допомогло, то використовуйте наступний. А ще більш важливо не забувати паролі, а акуратненько записувати і зберігати їх.

Вконтакте
Pinterest