Як відрізнити китайський iPhone від оригіналу?

admin Різні статті

Як відрізнити китайський iPhone від оригіналу?Популярність iPhone у всьому світі сприяла тому, що в Китаї, поряд з оригінальними телефонами, стали випускати велику кількість підробок. Тих, хто купує iPhone у офіційних дистриб'юторів Apple, не хвилює питання про те, як відрізнити китайський iPhone від оригіналу. Але не всім по кишені покупка нового телефону у офіціалів з їх високими цінами. Багато змушені купувати заповітний телефон в сумнівних місцях за більш привабливими цінами, або взагалі брати його «з рук».

Як у цьому випадку захистити себе від придбання підробленого iPhone, особливо якщо до цього ви ніколи не бачили справжнього телефону і не уявляєте собі як він виглядає і працює? Для цього існують декілька способів. Також прочитайте статтю Як відключити інтернет на iPhone.

Як відрізнити китайський iPhone від оригіналу?

Потрібно відзначити, що існують підробки iPhone як дуже низької якості, так і досить високої, яку не відразу визначить і бувалий власник цієї продукції Apple.

Підробку низької якості можна визначити по наявності одного з наступних ознак:

Жодна з моделей iPhone не має вбудованого FM-радіо (технічно чіп з можливостями FM-радіо є, але ця функція ніколи не була активна).

Як обрізати сім карту для iPhone

У всіх справжніх iPhone тільки один слот для SIM-пам'яті. Сама SIM-карта повинна вставлятися в телефон через спеціальний лоток, витягуючийся додаваємою скріпкою, або через верхній торець телефону у iPhone 3G і 3GS, або з правого торця телефону у iPhone 4 і 4S.

Всі моделі iPhone мають ємнісні, відмінно реагуючі на торкання пальців, екрани. Якщо дисплей розглянутого вами телефону реагує також і на стилус - то це екран резистентного типу і стовідсоткова підробка.

Жоден із справжніх iPhone не має слотів для карт пам'яті (MicroSD або будь-якого іншого типу). Пам'ять у оригінальних телефонів тільки вбудована, розпаяна на платі.

У всіх справжніх iPhone є і Bluetooth і Wi-Fi.

iPhone випускаються тільки в двох колірних рішеннях: чорному і білому. Телефони інших кольорів однозначно є підробленими, якщо тільки хтось свідомо не перефарбував справжній iPhone або перед вами не виявився ексклюзивний телефон ручної роботи. Останнє дуже малоймовірно, враховуючи іх захмарні ціни. Також читайте про те як вставити SIM-карту в iPhone

Задня кришка справжнього iPhone знімається тільки після викручування гвинтів з торця телефону. Якщо кришка знімається руками і відкривається доступ до акумуляторного відсіку, то телефон не справжній.

Кількість вбудованої в оригінальний телефон пам'яті повинна становити 8, 16, 32 або 64 Гігабайти.

Відрізнити підробки високої якості набагато складніше. Тут вам можуть допомогти ваші друзі, чи знайомі, які володіють справжніми iPhone і мають досвід їх використання.

Зверніть увагу на роздільну здатність екрану. Дізнатися її можна виконавши скріншот екрану, натиснувши одночасно кнопки Home і включення живлення і подивившись властивості отриманого зображення. Його розміри в пікселях і будуть відповідати роздільній здатності екрану. На оригінальних iPhone 2, 3G і 3GS роздільна здатність 320х480 точок, Iphone 4 і 4S - 640х960, і на iPhone 5 - 640х1136. До речі, якщо знімок екрану описаним вище способом не виконується - це ще один сигнал про те, що телефон може бути не оригінальним.

Оцініть суб'єктивно продуктивність телефону. Застосовувані в даний час в iPhone процесори A5 достатньо швидкісні та потужні. Це сприяє швидкому запуску додатків в iPhone і також швидкому переключенню між ними.

Сама головна ознака, який допоможе відрізнити китайський iPhone від оригіналу - це операційна система iOS. Apple витратила багато сил, часу і коштів на те, щоб надати максимальну зручність використанню даної операційної системи для кінцевих користувачів. У підробках в кращому випадку встановлена ​​версія Android, «загримована» під iOS, або взагалі якась кустарна саморобка про зручність якої не може йти і мови. Досвідчений користувач iPhone завжди зможе за цією ознакою відрізнити підробку.

Зрозуміло, не варто списувати з рахунків і вартість телефону. Справжній iPhone, навіть бувший у вжитку, не може коштувати дешево. В іншому випадку перед вами з високою часткою ймовірності підробка, або телефон з якимись істотними дефектами.

Вконтакте
Pinterest