Як викласти відео на YouTube

admin Різні статті

Як викласти відео на YouTube

Як викласти відео на YouTube. Сьогодні YouTube є найпопулярнішим інтернет-сервісом, який надає послуги відеохостингу. Даний сервіс дає можливість завантажувати відеофайли, залишати коментарі та навіть вбудовувати в відео титри. У цій статті ми розповімо, як викласти відео на YouTube.

Як викласти відео на YouTube

Перш за все варто сказати, що на цьому відеохостингу можна зустріти величезну кількість як аматорських відеороликів, так і професійних кліпів та короткометражних фільмів. Серед основних достоїнств сервісу можна відзначити генерацію HTML-коду, що дає можливість вбудовувати відео на свої сайти, блоги, а також просто у соціальні мережі. Це і величезна кількість інших можливостей на початку 2012 року зробили сайт ресурсу третім у світі за кількістю відвідувачів (4000000000 відвідувань в день).

Як завантажити відео на YouTube

Щоб викласти відео на YouTube, необхідно мати власний аккаунт на самому сайті сервісу або бути зареєстрованим на сайті Google. Сьогодні реєстрація нових користувачів здійснюється тільки за допомогою Google. Ця процедура досить проста: необхідно вказати своє ім'я, прізвище, стать і вік. Також знадобиться придумати пароль і ввести свій номер мобільного телефону для відправлення сервісом повідомлення із секретним кодом підтвердження.

Після того як заповніть всі необхідні форми, прийде SMS-повідомлення з кодом для підтвердження. Введіть його на сторінці, що з'явилася. Тепер у вас є акаунт на Google, що відкриває можливості користуватися різними сервісами, одним з яких є YouTube.

Як встановити Flash Player

Далі для того, щоб викласти відео на YouTube, просто перейдіть на сайт відеохостингу і авторизуйтесь, натиснувши на кнопку «Увійти», розташовану у верхньому правому кутку сторінки. Потім введіть логін і пароль. Завантажиться головна сторінка сайту YouTube. У її верхній частині знаходиться рядок пошуку, а праворуч від неї - пункт меню «Додати відео».

Клацаємо на нього, після чого відкриється сторінка для завантаження. Тут є можливість завантажувати на сайт відео з комп'ютера, а також записувати його з веб-камери. Натискаємо на кнопку «Вибрати файли на комп'ютері». Знаходимо необхідний відеофайл на жорсткому диску або флеш-накопичувачі і натискаємо «Відкрити».

Після цього починається процес завантаження, про що буде свідчити поява індикатора стану. У той час як буде завантажуватися відео, можна дати йому назву, прописати теги, вказати місце зйомки на електронній карті, а також вибрати категорію. Після того як відео повністю завантажиться, спеціальний кодек H.264, встановлений на сервісі, займеться стисненням відправленого відео та конвертацією його в формат MP4. Тепер необхідно вибрати картинку, яка буде виступати в ролі превью, і не забути зберегти всі зміни.

Варто відзначити, що нові користувачі мають можливість завантажувати відеоролики, тривалість яких не перевищує 15 хвилин. Однак користувачі з більш високим рейтингом можуть завантажувати відео з більшою тривалістю. Наприклад, у грудні 2011 року один з користувачів завантажив на YouTube відео, тривалість якого становила 596 годин 31 хвилину і 21 секунду, однак воно відразу ж було видалено.

Як ви змогли переконатися, викласти відео на YouTube досить просто. Необхідно лише мати персональний аккаунт на цьому сервісі. Також на сайті можна підписуватися на канали інших користувачів. Сьогодні на цьому ресурсі розміщено досить багато відеоблогів, музичних кліпів, відеоуроків і інтернет-шоу. Ще досить часто YouTube використовується для прямих трансляцій зі спортивних змагань або концертів.

Вконтакте
Pinterest