Як вирізати музику з відео

admin Різні статті

Як вирізати музику з відеоДосить часто після перегляду фільму чи якогось відеоролика виникає бажання роздобути використаний саундтрек, який справив враження. У цій статті ми розповімо, як вирізати музику з відео.

Вдаватися до такої процедури доводиться, коли знайти задіяну у фільмі музику не можна або ж просто немає можливості завантажити її з інтернету. Перш за все знадобиться певне програмне забезпечення для роботи з відеофайлами.

Як вирізати музику з відео за допомогою VirtualDub

Для того щоб вирізати музику з відео, можна скористатися програмою VirtualDub. Вона поширюється абсолютно безкоштовно, а дистрибутив для установки цього додатка можна без зусиль знайти у всесвітній павутині. Крім того, його розмір досить невеликий, тому часу на завантаження піде небагато.

Установка цієї програми не являє собою нічого складного. Після запуску виконуваного файлу дистрибутива буде потрібно лише вибрати шлях установки. Інше програма-інсталятор зробить сама.

Після запуску програми VirtualDub увійдіть в меню «File» і виберіть «Open video file». У діалоговому вікні вкажіть шлях до потрібного відеофайла. Відкривши його, поставте першу позначку на початку ролика, а другу - на першому кадрі фрагмента з сподобалася музикою. Тепер натисніть клавішу Delete, щоб видалити частину відео, що йде перед музичним треком. Далі поставте першу позначку на останньому кадрі фрагмента з музикою, а другу - на останній кадр всього відео. Знову натисніть Delete.

Тепер у програмі залишилася лише невелика частина відео з необхідним музичним фрагментом. Увійдіть в меню «File» і виберіть «Save WAV». Після цього збережеться звуковий файл у форматі WAV, над яким ще доведеться попрацювати.

Для того щоб зробити звуковий файл формату MP3, знадобиться програма Free WAV MP3 Converter. Вона також є безкоштовною, і всі необхідні файли для її інсталяції можна легко знайти в інтернеті. Крім того, якщо WAV-файл вийшов невеликого розміру, можна скористатися онлайн-конвертерами, щоб не встановлювати на свій комп'ютер зайвих програм. Прикладом подібного сервісу є online-convert.com, де можна обробляти не тільки аудіофайли, але навіть зображення.

Крім того, з таким завданням здатний справитися додаток Windows Movie Maker, що йде в комплекті з операційною системою Windows. Досить просто зберегти обраний WAV-файл у формат MP3. Тепер пісня готова, її можна скопіювати на MP3-плеєр і слухати.

Також варто сказати, що існує ще один спосіб вирізати музику з відео, використовуючи ці ж програми. У додатку VirtualDub можна обійтися без вирізання зайвих шматків доріжки. Можна було просто зберегти весь звук фільму в один WAV-файл, а потім вирізати потрібний шматок за допомогою програми Free WAV MP3 Converter або Windows Movie Maker.

Вирізаємо музику з відео

Ще варто розповісти про безкоштовній програмі Lucky Video Converter, яка здатна вирізати музику не тільки з відеофайлів, що знаходяться на жорсткому диску комп'ютера, але і з відеороликів сайту YouTube. Додаток має дуже простий і зрозумілий інтерфейс, тому працювати з ним може кожен користувач.

Серед платного програмного забезпечення можна виділити Sony Vegas - програму для відеомонтажу, здатну конвертувати як відео, так і аудіо в різні формати.

Як ви змогли переконатися, вирізати музику з відео досить просто. Все, що для цього потрібно, - програмне забезпечення, яке можна знайти і завантажити з інтернету. Сподіваємося, наведена в цій статті інформація допоможе вам вирізати звукову доріжку з відеофайлу.

Вконтакте
Pinterest