Як висушити мобільний телефон?

admin Різні статті

Як висушити мобільний телефон?Як висушити мобільний телефон? Упустили телефон в калюжу, раковину або ще гірше, туалет? Таке з кожним може трапитися. Перш за все, якнайшвидше дістаньте телефон з води, ймовірно, за пару секунд телефон і не встигне промокнути, якщо кришка щільно прилягає. Але в будь-якому випадку, не вмикайте його, поки не висушіть. Також читайте корисну статю Що робити, якщо телефон впав у воду

Спочатку, телефон треба підготувати:

Дістаньте батарею. Адже кожен ще з дитинства знає, що вода є провідником електрики, що в нашому випадку не є добре.

До речі, часто, на батареї або поруч з нею, присутній білий папірець, який стає рожевим при намоканні, тобто по ньому можна визначити, чи промок телефон наскрізь.

Витягніть SIM-карту, карти пам'яті та вийміть усі периферійні пристрої.

Як висушити мобільний телефон?

  • Протріть телефон сухою ганчіркою, видаливши стільки вологи, скільки можливо на даному етапі. Важливо: уникайте надмірного трясіння телефону, так як це може призвести до переміщення рідини, що ускладнить роботу. Як не дивно, але спирт може Вам допомогти, тому що алкоголь витісняє воду, а сам легко випаровується за короткий термін.
  • Використовуйте пилосос, він втягне вологу, тільки обережно дивіться, щоб всі деталі телефону були надійна закріплені і не всмокталися в пилосос.
  • УВАГА: Ні в якому разі не використовуйте фен. Так як він, швидше за все, тільки перемістить вологу в затишні місця телефону, що сильно ускладнює осушення.
  • Покладіть мобільник в рис на добу, так так, в рис, справа в тому, що він дуже добре вбирає вологу, і запросто висушить ваш пристрій.

Після того, як ви сушили телефон мінімум добу, можна і перевірити його. Вставте батарею і включіть.

Вконтакте
Pinterest