Як визначити чужу IP-адресу

admin Різні статті

Як дізнатися чужу IP-адресу?Як визначити чужу IP-адресу. А для чого вам це потрібно? Хтось написав капость, так ви його вирішили відстежити? Тоді вперед, юний сищик. Тільки спочатку потрібно буде прочитати статтю про те, як дізнатися чужий IP. Ця справа нескладна, тільки врахуйте, що той, за ким ви шпигуєте, може виконати ту ж саму операцію і з вами.

Як визначити чужу IP-адресу

Спочатку трохи корисної інформації. IP-адреса - це мережева адресу вузла в комп'ютерній мережі, яка будувалася за протоколом IP (Internet Protocol Address). Якщо цей вузол має зв'язок з інтернетом, то йому потрібен унікальний адрес, який буде єдиним у своєму роді по всій глобальній мережі. Якщо вузол працює тільки в локальній мережі (Як дізнатися локальну IP-адресу), то для нього потрібна унікальна для цієї мережі адреса, а для глобальної він не актуальний.

Визначення IP

Інструкція, яка наведена нижче, допоможе вам визначити чужу IP-адресу. Для цього використовуються дуже прості методи соціальної інженерії і веб-ресурс iplogger.ru. Ваше завдання - роздобути комп'ютер, який буде оснащений виходом в інтернет (у вас вже він точно є), і створити обліковий запис в будь-якій соціальній мережі.

Далі читаємо покрокову інструкцію, де все детально розписано, так що ви з першого разу зможете дізнатися чужий IP. Ця програма називається сніффер.

Покрокова інструкція визначення ip-адреси

  • Заходите на сайт iplogger.ru. На головній сторінці буде поле, в яке потрібно ввести будь URL, наприклад, адресу пошукової системи. Далі натискаєте кнопку «Згенерувати IPLOGGER-посилання».
  • Перед вами з'явиться посилання, яке і потрібно відправити тому, чию IP-адресу ви хочете дізнатися. Найголовніше, щоб ця людина натиснула на посилання, тому що тільки таким чином система зможе видати циферки, які і будуть його індивідуальним адресою в мережі. Відправляючи повідомлення, напишіть щось: текст повинен провокувати користувача натиснути на посилання. Якщо жертва грізно вимагатиме пояснення за скоєне вами, просто скажіть, що даний лист призначалося не йому. Але все-таки більшість людей просто з цікавості переходять по посиланню, намагаючись дізнатися, що ж там заховано.
  • Трохи чекаємо, тому що «жертва» може і не бути в мережі. Як тільки зважитеся на перегляд IP-адреси, то натисніть на кнопку «Перегляд статистики». Якщо той, кому ви відправляли повідомлення з посиланням, клікнув на нього, то в списку з'явиться його IP. Якщо ж він ще не встиг прочитати ваше послання, то сторінку потрібно періодично оновлювати, натиснувши клавішу F5 на клавіатурі.

Якщо ви постійний відвідувач чатів, то достатньо кинути посилання-сніффер в чат, написавши супровідний «солоденький» текст. Бажаний користувач не зможе встояти перед тим, щоб не натиснути на посилання. Також можете помістити це посилання на свою сторінку, приписавши, що саме вона є вашим особистим сайтом. Також читайте статтю - Як взнати IP свого комп'ютера.

На допомогу вам прийде email-агент, наприклад, MS Outlook або The Bat, який з радістю допоможе дізнатися чужий IP. Для цього вам необхідно отримати лист саме цим поштовим агентом. Далі перегляньте код письма: відкриваєте сам лист, тиснете кнопку «Файл» - «Властивості» - «Подробности». Вгорі побачите заголовок листа, який буде містити IP-адреси. Сама нижня - це та, яку ви так довго хотіли дізнатися. А якщо ви хочете взнати адресу сайту, то читайте - Як дізнатися IP-адресу сайту.

Вас також порадує ICQ, за допомогою якої можна дізнатися чужий IP. Для цього вам потрібен патч. Для версії ICQ 2001b потрібно Build 3659, а для ICQ 2002a Beta - Build 3722. Ці самі патчі додають у вікні властивостей віконце, де і буде показуватися IP-адреса. Більш простою дією буде установка програмки під назвою netstat.exe, яку потрібно запускати разом з аською. Тоді інформація про айпішки вам довічно забезпечена.

Вконтакте
Pinterest