Як включити панель швидкого запуску в Windows 7

admin Різні статті

включити панель швидкого запуску в Windows 7

Як включити панель швидкого запуску в Windows 7. На жаль, в операційній системі Windows 7 в меню доступних користувачеві налаштувань повністю відсутня панель швидкого запуску та й за умовчанням вона також є відключеною. Також прочитайте як встановити флеш плеєр.

  Звичайно ж багатьом подобається нововведення від компанії Майкрософт завдяки якому в панелі виводяться значки запущених додатків, а не ярлики. Але ті користувачі що звикли до панелі швидкого запуску хотіли б щоб така панель була і в Windows 7. Хочемо порадувати таких користувачів і повідомити що включити панель швидкого запуску в Windows 7 можливо і зробити це досить просто.

Для цього клікніть правою кнопкою мишки в будь-якому вільному місці «Панелі завдань» і виберіть пункт «Панелі», а в підменю «Створити панель інструментів ...». Тепер у вікні, що в полі введення під назвою «Папка» потрібно ввести наступний рядок:

%userprofile%\AppData\Roaming\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch

Тепер потрібно зберегти зміни клікнувши по кнопці «Вибір папки». Після даних дій в меню панелі повинна виникнути нова панель під назвою «Quick Launch». Вона також буде видна на панелі праворуч, біля годинника. Тепер натискаємо правою кнопкою по панелі швидкого запуску і знімаємо галочки з пунктів «Закріпити», «Показувати заголовки» і «Показувати підпис». Також потрібно увійти в меню «Вид» і встановити галочку на пункт «Великі значки». Тепер ви можете за допомогою роздільника рухати панель швидкого запуску в зручне місце. Коли панель буде встановлена в потрібне місце, залишиться тільки закріпити панель завдань. Все. На цьому процес включення панелі швидкого запуску в Windows 7 завершено.

Цікава стаття, про мережеві налаштування.

Вконтакте
Pinterest