Як включити віртуальну клавіатуру?

admin Різні статті

Як включити віртуальну клавіатуру?Віртуальна клавіатура - це стандартний компонент операційних систем сімейства Windows. Потреба в її використанні може виникнути не тільки у людей з обмеженими можливостями. Віртуальна клавіатура виручить вас в тих випадках, коли з якихось причин відмовила звичайна, а на комп'ютері терміново потрібно щось зробити. Також вона корисна при введенні конфіденційної інформації, яку потрібно захистити від спеціальних програм-перехоплювачів.

Як включити віртуальну клавіатуру Windows?

Екранна клавіатура відображається на екрані комп'ютера з усім стандартним набором клавіш. Відсутній тільки додатковий цифровий блок. Для того, щоб включити віртуальну клавіатуру виконайте такі кроки.

  •     Натисніть кнопку "Пуск" і в меню розкрийте список "Усі програми".
  •     У списку програм розгорніть групу "Стандартні".
  •     У стандартних програмах знайти папку "Спеціальні можливості" і увійдіть в неї.
  •     Запустіть компонент "Екранна клавіатура".

Типово екранна клавіатура розташовується поверх всіх інших вікон і при своєму запуску не блокує введення даних з звичайної клавіатури. У налаштуваннях, які викликаються при натисканні на додаткову кнопку "Параметри" прямо на клавіатурі можна задати три режими введення символів :

  • По кліку покажчиком мишки на відповідній клавіші.
  • З наведення курсору мишки протягом певного часу на відповідну клавішу. Тривалість наведення при цьому також може бути задана в налаштуваннях.
  • По режиму сканування клавіш для якого можуть бути використані керуючі дії через джойстик, планшет (як вибрати планшет), або спеціально призначену клавішу на звичайній клавіатурі.

Крім додатку операційної системи віртуальну клавіатуру можна зустріти на деяких сайтах в складі спеціалізованих додатків. Наприклад, в комплексному рішенні для захисту комп'ютерів від загроз Kaspersky Internet Security можна запустити віртуальну клавіатуру з панелі управління антивірусом. Для цього зробіть подвійний клік лівою кнопкою мишки по значку програми в правому нижньому кутку панелі завдань - так званому системному "треї". У вікні, перейдіть в розділ "Налаштування" і натисніть кнопку з написом "Віртуальна клавіатура".

Найвідомішим сайтом, на якому можна скористатися вбудованою віртуальною клавіатурою, є сторінка пошуку компанії Google. На сторінках пошуку за текстами, зображеннями та картками можна активувати віртуальну клавіатуру, натиснувши на відповідний значок у правому куті рядка пошуку.

Також віртуальна клавіатура може запускатися за замовчуванням при введенні пароля на сайтах доступу до інтернет-банкінгу, щоб максимально убезпечити користувачів від крадіжки паролів шляхом їх перехоплення при введенні з звичайної клавіатури.

Таким чином, способів включення віртуальної клавіатури на сучасному комп'ютері цілком достатньо. Потрібно тільки вибрати найбільш підходящий і зручний для вас.

Вконтакте
Pinterest